PRODUKTAI
ECO NUTRACEUTICOS PLATINAMA PRODUKCIJA
Sportininko knygaPatarimaiAkcijosNaujienosD.U.K.
Apie musPrekių pristatymasParduotuvėKontaktamsPrivatumo politika
ISOLATE 100%
ALL-STARS
ISOLATE 100%

Aukštos biologinės vertės mikrofiltruotas išrūgų baltymų izoliatas. Porcijoje yra daugiau nei 80% baltymų ir mažiau nei 1% riebalų, bei mažiau nei 1% angliavandenių nėra aspartamo. Premium kokybė.

SKONIS: vanilės.

Prekės kodas: 1114
Pasirinktas skonis:
Pakuotės dydis:
kaina
40,99

ISOLATE 100% - išrūgų baltymų izoliato koncentruoti milteliai.

Išrūgų baltymų izoliatas be aspartamo;

Daugiau kaip 80% baltymų;

Mažiau kaip 1% riebalų;

Mažiau nei 1% laktozės;

3 geri skoniai.

 

ALL STARS 100% išrūgų baltymų izoliatas

Neriebus baltymų kokteilis turintis nedaug kalorijų, mažai angliavandenių ir riebalų, mažiau kaip 1% laktozės ir neturintis sudėtyje aspartamo.

Galimi trys skanūs skoniai.

Kas yra išrūgų baltymų izoliatas?

100% išrūgų baltymų izoliato sudėtyje yra daugiau nei 95% gryno išrūgų baltymų izoliato, gryniausio ir vertingiausio baltymo rinkoje. Dėl specialaus gamybos proceso išrūgų baltymų izoliatas turi ypač didelį baltymų kiekį - 90–96% ir jame yra tik nedidelis riebalų ir angliavandenių kiekis. Dėl sudėtingėsnės gamybos, produktas yra brangesnis nei įprasti išrūgų milteliai, kurie daugiausia susideda iš išrūgų baltymų koncentrato (baltymų yra 70–80%), tačiau izoliatas beveik neturi laktozės (mažiau nei 1%). Tai daro jį labai gerai virškinamu ir tinka sportininkams, netoleruojantiems laktozės.

Kodėl 100% išrūgų baltymų izoliatas?

Kūnui ypač reikia baltymų, kad būtų galima sukurti ir palaikyti raumenis. Pakankamas baltymų kiekis yra būtinas norint pasiekti sportinę sėkmę, o baltymų kokteiliai suteikia jums paprastą ir be problemų sprendimą užtikrinti pakankamą baltymų kiekį tarp treniruočių ar jų metu. 100% išrūgų baltymų izoliatas iš „All Stars“, turintis daug aukštos kokybės išrūgų baltymų, suteikia jūsų kūnui greitai prieinamų, aukštos kokybės ir beveik be laktozės baltymų. Dėl mažo angliavandenių ir riebalų kiekio jis yra idealus etapui prieš varžybas arba etapais, kad būtų galima kaupti liesą raumenų masę. 100% išrūgų baltymų izoliatas yra vertingas ir nekaloringas indėlis į esamų raumenų išsaugojimą, palaiko tolesnį raumenų stiprinimą ir gali būti naudojamas kiekviename treniruočių etape. Viena porcija (30 g miltelių, sumaišytų su 250 ml vandens) kokteilio turi tik apie 110 kcal, o 26 g baltymų, pvz. vanilės skonio.

SKONIS : VANILĖS.

SUDEDAMOSIOS DALYS: išrūgų baltymų izoliatas 96 % , kvapiosios medžiagos, tirštiklis guaro derva, nehidrintas augalinis aliejus, saldiklis sukralozė.


VANILĖS skonio
maistinė ir energinė vertė:

100 g miltelių

1x30g miltelių su 250 ml vandens

Energinė vertė
Riebalai
Iš jų sočiosios r.r
Angliavandeniai
Iš jų cukrūs
Baltymai
Druska

378 kcal
1,8 g
0,6 g
3,1 g
2,1 g
86,8 g
0,7 g

113 kcal
0,5 g
0,2 g
0,9 g
0,6 g
26 g
0,2 g

Plaktuve sumaišykite 30 g miltelių (1 dozavimo samtelis= 1 porcija) su 250 ml vandens arba 300 ml pieno. Gerti po 1 kokteilį kasdien (jei reikia, daugiau), geriausia su pusryčiais, kaip užkandį, pusvalandį prieš treniruotę arba iškart po jos.

PARUOŠIMAS :
Plaktuve:
1 porcija – įpilkite į plaktuvę 300 ml pieno ar šalto vandens ir porciją miltelių. Užsukite dangtelį ir plakite 10 – 15 sekundžių.

Elektrine plaktuve :
1 porcija – įpilkite į plaktuvę 300 ml pieno ar šalto vandens ir porciją miltelių. Plakite 10 – 15 sekundžių. Įdėkite 1 – 2 kubelius ledo ir plakite dar 15 sekundžių. Skonio pagerinimui galite įdėti mėgstamų vaisių, jogurto, riešutų sviesto ar kitų priedų ir plakti kartu su ledo kubeliais.

Stiklinėje :
1 porcija – įdėkite į stiklinę porciją miltelių ir įpilkite 300 ml pieno ar šalto vandens Maišykite šaukštu ar šakute kol ištirps milteliai.

 

Maisto produktas sportininkų mitybai.
Prieš vartojant perskaitykite instrukcijas ir vadovaukitės nurodymais.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Neviršyti rekomenduojamo paros kiekio.

Nėščioms, maitinančioms moterims, vartojantiems įvairius vaistus ar sergantiems, prieš vartojant  pasikonsultuoti su savo gydytoju.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba, sveikas gyvenimo būdas.

Laikyti sausoje vėsioje vietoje, sandariai uždarytą ( ne aukštesnėje kaip +25º C temperatūroje). Saugoti nuo drėgmės patekimo į miltelius. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Saugoti nuo užšalimo. Gamintojas neatsako, jei produktas neteisingai vartojamas ar laikomas.

Nevartoti, jei pažeista dangtelio apsauga.
Atidarius suvartoti per 4 – 6 savaites.

UŽEIKITE Į SVEČIUS