PRODUKTAI
ECO NUTRACEUTICOS PLATINAMA PRODUKCIJA
Sportininko knygaPatarimaiAkcijosNaujienosD.U.K.
Apie musPrekių pristatymasParduotuvėKontaktamsPrivatumo politika
ISO WHEY FRUIT
ALL-STARS
ISO WHEY FRUIT

PREMIUM kokybės išrūgų baltymų izoliatas. Nėra aspartamo. Idealus maišyti su vandeniu. Lengvas švelnus skonis. SKONIAI: ananasų, vyšnių.

Prekės kodas: 1210
Pasirinktas skonis:
Pakuotės dydis:
kaina
38,99

Koncentruoti išrūgų baltymų izoliato milteliai gėrimui pagaminti. Su vitaminais. Su saldikliu. Maisto produktas sportininkų mitybai.

ANANASŲ skonio:

SUDEDAMOSIOS DALYS : išrūgų baltymų izoliatas, nehidrinti augaliniai riebalai ( palmių aliejus) , rūgštingumą reguliuojanti medžiaga obuolių rūgštis, kvapiosios medžiagos, saldikliai acesulfamas K ir sukralozė, dažiklis tartrazinas*.

VYŠNIŲ skonio:

SUDEDAMOSIOS DALYS: išrūgų baltymų izoliatas, nehidrinti augaliniai riebalai ( palmių aliejus) , rūgštingumą reguliuojanti medžiaga obuolių rūgštis, kvapiosios medžiagos, saldikliai acesulfamas K ir sukralozė, dažikliai allura raudonasis ir brilijantinis mėlynasis. *


*Gali daryti įtaką vaikų aktyvumui ir dėmesiui.

Maistinė ir energinė vertė

ANANASŲ skonio

100 g miltelių

3 x 25g miltelių su 750 ml vandens

Energinė vertė
Riebalai
Iš jų sotieji
Angliavandeniai
Iš jų cukrūs
Baltymai
Iš jų L-leucinas
Iš jų L-izoleucinas
Iš jų L-valinas
Druska

358kcal
3,4g
1,6g
1,8g
0,8g
79g
9,1g
5,6g
4,9g
0,3g

268,6kcal
2,5g
1,2g
1,4g
0,6g
59,3g
6,8g
4,2g
3,7g
0,2g

1 porcija – 25 g miltelių (2 nepilni All Stars samteliai )sumaišyti ar suplakti su 250 ml vandens. ISO WHEY®FRUIT gali būti vartojamas iki trijų kartų per dieną, t.y. per pusryčius, prieš treniruotę ir iš karto po treniruotės.

100 ml gėrimo su vandeniu energinė vertė – 35,8 kcal.

Maisto produktas sportininkų mitybai.

Baltymai padeda išsaugoti raumenų masę, palaikyti raumenų masės augimą ir normalią kaulų būklę.

Prieš vartojant perskaitykite instrukcijas ir vadovaukites nurodymais. Rekomenduojame laikytis visavertės ir subalansuotos mitybos, sveikos gyvensenos.

Nėščioms, maitinančioms moterims, vartojantiems įvairius vaistus, ar sergantiems, prieš vartojant pasikonsultuoti su savo gydytoju ar sporto medicinos specialistu.

Geriausias iki : žr ant taros: diena/mėnuo/metai.
Laikyti sausoje vėsioje vietoje, sandariai uždarytą ( ne aukštesnėje kaip +25º C temperatūroje) . Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Saugoti nuo užšalimo. Gamintojas neatsako, jei produktas neteisingai vartojamas ar laikomas.

Saugoti nuo drėgmės patekimo į miltelius. Nevartoti, jei pažeista apsauga po dangteliu. Atidarius suvartoti per 4 – 6 savaites.

Alergenai paryškinti.

UŽEIKITE Į SVEČIUS