PRODUKTAI
ECO NUTRACEUTICOS PLATINAMA PRODUKCIJA
Sportininko knygaPatarimaiAkcijosNaujienosD.U.K.
Apie musPrekių pristatymasParduotuvėKontaktamsPrivatumo politika
WHEY 100% X-MAS
ALL-STARS
WHEY 100% X-MAS

Išrūgų baltymai. KALĖDINĖ KOLEKCIJA. RIBOTAS LEIDIMAS.

SKONIAI: marcipano, cinamoninių sausainių.

Prekės kodas: 1253
Pasirinktas skonis:
Pakuotės dydis:
kaina
20,99

Gero skonio mėgėjams šv Kalėdų proga - nauji skoniai: marcipano ir cinamoninių sausainių!

Baltymų koncentratuose yra mažai riebalų ir angliavandenių, todėl juos galima naudoti laikantis bet kokios dietos. Išrūgų baltymai (WHEY) yra populiariausias baltymų papildas sporte, nes jie turi didžiausią biologinę vertę (maždaug 104) ir yra greičiausiai suvirškinami ir pasisavinami. Didelė šakotosios grandinės aminorūgščių (BCAA) dalis gali apsaugoti raumenis ir skatinti regeneraciją. Dėl to išrūgų baltymai tinka prieš treniruotes ir po jų, taip pat anksti ryte. ALL STARS siūlo išrūgų baltymus kaip koncentratą (100% WHEY) ir izoliatą (ISOLATE / ISO WHEY FRUIT).
„All Stars“ - „Whey Protein Limited X-Mas Edition“ - marcipano skonio.
Ar jums patinka marcipanas? Kaip saldainis ar kaip batonėlis? Ir kalorijos visada yra problema?
Šiais metais „All Stars“ jums siūlo mažai kalorijų turinčią alternatyvą marcipaniniams skanėstams. Ypatingas akcentas - papildoma baltymų porcija raumenims. Kiekvienoje porcijoje yra mažai cukraus ir mažai riebalų, daugiau nei 22 g baltymų - puikiai tinka kalėdiniams kokteiliams iš ALL Stars.

Kas sudaro „All Stars X-Mas Whey“?

Pagrindiniai baltymai - 92% išrūgų baltymų koncentrato ir nedidelis kiekis izoliato. Kiekvienoje 30 g miltelių su 250 ml vandens porcijoje yra 22,7 g baltymų, bet tik mažiau nei 2 g riebalų ir 2 g cukraus. Vienoje porcijoje yra tik 115 kcal ir .... atsiranda šiek tiek daugiau vietos vienam ar kitam papildomam kalėdiniam skanėstui. Aromatas suteikia marcipanišką kalėdinį jausmą, o baltyminiai milteliai pasaldinami saldikliu.

Kodėl išrūgų baltymai ir „All Stars Whey Limited X-Mas Edition“?
Kiekvienas sportininkas žino baltymų svarbą savo raumenims, todėl visada ieško naujų ir skirtingų baltymų šaltinių. Kadangi baltymai dalyvauja visuose su raumenimis susijusiuose augimo, atsinaujinimo ir palaikymo procesuose, rimtai besitreniruojančių sportininkų mitybos sudėtyje svarbiausias prioritetas yra pakankamas jų kiekis. Paprastai mityboje yra tik keli saldumynai arba jų nėra, todėl kasdieniniame  gyvenime kokteilių skoniai gali būti įvairūs. Turėdamas marcipanų skonio „Limited X-Mas Edition“, turi skanią alternatyvą siūlomiems labai saldiems ir kaloringiems kalėdiniams marcipanų variantams. Pasilepinkite kokteiliu ir pajuskite tą kalėdinį jausmą. Nepaisant to, ar jis yra naudojamas dieną, ryte ar po treniruočių, ribotas leidimas siūlo trumpalaikę, kalėdinę įvairovę.
Kas gali naudoti „Whey Protein Limited X-Mas Edition“?
Kaip ir visus mūsų išrūgų baltymų miltelius, „Limited X-Mas Edition“ gali naudoti visų sporto šakų sportininkai. Tai idealiai tinka treniruotėms arba ryte, norint greitai gauti baltymų po nakties. Sumaišius su vandeniu ar pienu, iš 30 g miltelių (1 samtelis) gaunama viena porcija, geriausia sumaišyti plaktuvėje, kad būtų pasiekti geriausi maišymo rezultatai. Išbandykite ir mėgaukitės kalėdiniu marcipanų skoniu kiekvieną dieną be sąžinės graužimo!

Mūsų patarimas: jei norite naudoti išrūgų baltymus kepimui, galite naudoti ištirpintus vandenyje, arba miltelius, kaip papildomą baltymų dalį, kalėdinių pyragėlių arba sausainių tešlai paruošti.

SUDEDAMOSIOS DALYS MARCIPANO SKONIO:

išrūgų baltymų koncentratas 92%, išrūgų baltymų izoliatas 5%, kvapiosios medžiagos, tirštiklis ksantano derva, emulsiklis sojos lecitinas, saldikliai acesulfamas K ir sukralozė, stalo druska, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas.

Informacija apie alergenus: turi pieno, sojos. Gali turėti glitimo ir kiaušinių pėdsakų.

Maistinė ir energinė vertė

100 g miltelių

30 g miltelių su 250 ml vandens

Energinė vertė
Riebalai
Iš jų sočiosios r.r.
Angliavandeniai
Iš jų cukrūs
Baltymai
Druska

383 kcal
5,9g
3,9g
6,6g
5,4g
75,5g
1 g

115 kcal
1,8 g
1,2 g
2,0 g
1,6 g
22,7 g
0,3 g

Plaktuve sumaišykite 30 g miltelių (1 dozavimo samtelis = 1 porcija) su 250 ml vandens arba 300 ml pieno. Vartokite 1 porciją kasdien, geriausia su pusryčiais, kaip užkandį, prieš treniruotę arba iškart po jos.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Rekomenduojama laikytis subalansuotos ir įvairios mitybos, bei sveiko gyvenimo būdo.
UŽEIKITE Į SVEČIUS