PRODUKTAI
ECO NUTRACEUTICOS PLATINAMA PRODUKCIJA
Sportininko knygaPatarimaiAkcijosNaujienosD.U.K.
Apie musPrekių pristatymasParduotuvėKontaktamsPrivatumo politika
ARGININ POWDER
ALL-STARS
ARGININ POWDER

6000mg  gryno L-arginino vienoje porcijoje. Be priedų. SKONIS: NEUTRALUS.


Prekės kodas: 1551
Pasirinktas skonis:
Pakuotės dydis:
kaina
32,99

6000mg  gryno L-arginino vienoje porcijoje.

Neutralus skonis.

NĖRA: želatinos, glitimo, kofeino, kreatino, beta alanino, aspartamo, riebalų, mažai cukraus

Pagaminta Vokietijoje

Porcijoje:

0g riebalų

0g angliavandenių

6g baltymų

 

Itin gryni L-arginino milteliai iš ALL STARS.

6000mg gryno arginino miltelių vienoje porcijoje. Be skonio, mikronizuoti, labai tirpūs. Idealus papildas prieš treniruotę. Skirtingai nuo daugelio komerciškai prieinamų arginino papildų, kuriuose yra arginino HCl (hidrochlorido), ALL STARS milteliai teikia labai gryną arginino bazę. Privalumas yra didesnis arginino kiekis: nors arginino HCl sudaro apie 75% arginino, arginino bazėje yra 98% gryno arginino. Mikronizavimas padaro miltelius ypač smulkius ir labai tirpius. Kiekvienoje porcijoje (1 matavimo šaukštelis) yra 6 g arginino ir todėl 6 g baltymų. Kvapiųjų medžiagų ar kitų užpildų, saldiklių ar dažiklių nebuvo pridėta.

Kas yra arginino bazė?

Kaip ir citrulinas, beta-alaninas ar kreatinas, argininas yra vienas iš klasikinių ingredientų prieš treniruotę. Jis priklauso pusiau nepakeičiamoms amino rūgštims, yra bazinis ir dalį įprasto poreikio gali sintetinti pats organizmas. Argininas absorbuojamas per maistą, pvz., vartojant pieną, mėsą ar augalinius baltymus, tokius kaip žirniai, ryžiai ar riešutai. Amino rūgštis argininas, be kita ko, veikia organizme kaip vienintelis azoto oksido (NO) pirmtakas, kuris yra viena iš mažiausių organizmo medžiagų. Taigi argininas dalyvauja daugybėje organizmo biologinių funkcijų, įskaitant padidėjusį kraujo tekėjimą ir gerą maistinių medžiagų transportavimą.

Kodėl reikalingas arginino papildas?

Ypač esant dideliam fiziniam krūviui, pvz., intensyviose treniruočių fazėse, geras arginino kiekis gali sudaryti geras sąlygas gyvybiškai svarbiam maistinių medžiagų transportavimui ir taip optimaliai palaikyti energijos tiekimą raumenims. Argininas naudojamas maždaug 15–30 minučių prieš treniruotę, gali būti derinamas su beta-alaninu ir kreatinu ir yra standartinis priedas daugeliui sportininkų masės ir raumenų formavimo fazėse. Gryni arginino milteliai gali būti ypač gerai naudojami tiek atskirai, tiek, atsižvelgiant į asmeninius poreikius, pvz., derinant su aminorūgštimi citrulinu.

 

Tekstas, įskaitant nuotraukas ir atvaizdus, ​​yra saugomas autorių teisių ir trečiosios šalys negali jo naudoti be raštiško UAB Sovereina sutikimo.

SUDEDAMOSIOS DALYS: grynas L-argininas 100%.

 

Informacija apie alergenus:

gali turėti glitimo, kiaušinių, sojos ir pieno ( įskaitant laktozę ) pėdsakų.

Vidutinė maistinė vertė

100 g miltelių / 6 g - viena porcija su 200 ml vandens

Energinė vertė  400kcal   / 24kcal

Riebalai                  0g   /  0g

- iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių   0g   / 0g

Angliavandeniai         0g    / 0g

- iš kurių cukrūs        0g    / 0g

- iš jų ląsteliena       0g   / 0g

Baltymai             100g /  6g

Druska                0g  / 0g

L-argininas       100g  / 6g

VARTOJIMO REKOMENDACIJA:

Sumaišykite  6 g miltelių (1 dozavimo samtelis = 1 porcija) su 200 ml vandens. Gerkite 15-30 minučių prieš treniruotę. Vartokite 1 porciją per dieną.

Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės.

Produktas netinka vaikams ir nėščioms moterims. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Negali pakeisti subalansuotos, įvairios mitybos ir sveiko gyvenimo būdo

UŽEIKITE Į SVEČIUS