PRODUKTAI
ECO NUTRACEUTICOS PLATINAMA PRODUKCIJA
Sportininko knygaPatarimaiAkcijosNaujienosD.U.K.
Apie musPrekių pristatymasParduotuvėKontaktamsPrivatumo politika
CELL LOADER
ALL-STARS
CELL LOADER

Gali būti naudojamas kaip gėrimas treniruotėje arba po treniruotės. Greitai virškinami angliavandeniai: maltodekstrinas + ciklinis dekstrinas + kreatino monohidratas + beta-alaninas + HMB + ATF + glutaminas, L-karnitinas, vitaminai ir mineralai.

SKONIAI : mangų.

Prekės kodas: 3024
Pasirinktas skonis:
Pakuotės dydis:
kaina
47,99

Naujas raumenų apimties optimizatorius iš ALL STARS PLATINUM serijos - su moksliškai pagrįstomis sudedamosiomis dalimis, skirtomis raumenims stiprinti . Gali būti naudojamas kaip gėrimas treniruotės metu arba po treniruotės. Greitai virškinami angliavandeniai: maltodekstrinas + ciklinis dekstrinas, kreatino monohidratas + beta-alaninas + HMB + ATP + glutaminas ir L-karnitinas, vitaminai ir mineralai .

1000 g miltelių - 20 porcijų.

Du vaisių skoniai: „Mango Madness“ ir „Blood Orange“

Su saldikliu.

Nėra želatinos, nėra riebalų, nėra kofeino, nėra aspartamo.

 

Ląstelių pakrovimui  - raumenų apimties optimizatorius.

20 porcijų su viskuo, ko reikia raumenims augti - angliavandeniais, vitaminais, mineralais, kreatinu, įvairiomis aminorūgštimis ir kt.

Skanus gėrimas po treniruotės puikiai malšina troškulį ir teikia daugelį maistinių medžiagų regeneracijai ir raumenų auginimui!

Kas yra CELL LOADER sudėtyje?

Po treniruotės kūnui, be kitų medžiagų, reikalingi angliavandeniai ir baltymai, kad būtų galima pradėti regeneraciją ir raumenų augimą. CELL LOADER ne tik tiekia šiuos du komponentus, bet ir  kitų vertingų maistinių medžiagų. Pagrindinis angliavandenių  tiekėjas yra maltodekstrinas ir ciklinis dekstrinas (*), taip pat kokybiškas kreatino monohidratas (4 g vienai porcijai). Pridedamos aminorūgštys: L-glutaminas (taip pat  4 g) ir beta-alaninas (3,2 g vienai porcijai), taip pat L-karnitinas,  HMB ir ATF. Vitaminai (vitaminas C, niacinas, E ir B6) ir mineralai (kalis, kalcis, magnis, chromas) taip pat praturtina CELL LOADER miltelius iš Platinum serijos. Geriausias indėlis jūsų raumenims po treniruotės.

Daugiau informacijos apie sudedamasias dalis:

Maltodekstrinas ir ciklinis dekstrinas: maltodekstrinas (polisacharidas) yra klasikinis angliavandenių šaltinis ir dažnai naudojamas kaip energijos šaltinis, specialiai energijos atsargoms papildyti po fizinio krūvio. Tai daugelio izotoninių gėrimų ar energetinių gelių komponentas ir turi aukštą glikemijos indeksą. Pavadinimas yra kilęs iš jo sudėties - maltozė (salyklo ekstraktas) ir dekstrozė (vynuogių cukrus). Ciklinis dekstrinas(*) yra vienas vertingiausių ir efektyviausių energijos šaltinių. Tai yra labai išsišakojęs, ciklinis dekstrinas, puikiai tirpstantis, ypač greitai absorbuojamas ir naudojamas organizme, tačiau palaiko ir ilgalaikį energijos tiekimą. Idealiai tinka atsistatymui po treniruotės ir ištuštintų atsargų užpildymui.

Amino rūgštys:

L-glutaminas- viena žymiausių „raumenų amino rūgščių“ esanti šiame produkte. Tai yra viena iš svarbiausių organizmo amino rūgščių,  ypač svarbi raumenims auginti, didelis jos kiekis koncentruojasi raumenyse ir naudojama baltymams formuoti. Kaip ir L-glutaminas, beta-alaninas yra viena iš nepakeičiamų amino rūgščių. Paprastai abu organizmas sintezuoja pakankamu kiekiu ir gauna su maistu. Beta-alaninas taip pat kaupiamas raumenų audinyje, nervų ląstelėse ir kai kuriuose organuose. Kartu su histidinu, beta-alaninas formuoja karnoziną, kuris, kaip teigiama, turi jėgos treniruotėse efektyvumą didinantį poveikį (dar 2–3 pakartojimai). Karnozinas taip pat turi antioksidacinių savybių. L-karnitinas pridedamas kaip dar viena aminorūgštis. Paprastai organizme jis susidaro iš lizino ir metionino,  vaidina svarbų vaidmenį organizmo energijos metabolizme ir yra tiesiogiai susijęs su riebalų rūgščių pernešimu į mitochondrijas (ląstelių jėgos centrus).

Vitaminai ir mineralai:

CELL LOADER, be vitamino C, turi niacino (vitamino B3), vitamino E ir vitamino B6. Vitaminas C ir vitaminas B6 tiesiogiai dalyvauja palaikant imuninę sistemą, o vitaminas B6 vaidina svarbų vaidmenį baltymų apykaitoje ir fermentų formavime. Teigiama, kad vitaminas E turi antioksidacinių savybių, o niacinas yra svarbus kofermentų, dalyvaujančių daugelyje medžiagų apykaitos procesų, komponentas. Jame kaip mineralų yra magnio, kalio, kalcio ir chromo. Magnis yra vienas iš svarbiausių raumenų mineralų ir, kaip ir kalis bei kalcis, padeda normaliai funkcionuoti raumenims. Chromas paprastai dalyvauja daugelyje medžiagų apykaitos procesų ir palaiko organizmo atsistatymą.

Kreatinas:

Kreatinas yra populiarus jėgos sportininkų papildas, ypač raumenų ir masės formavimo etapuose. Tai taip pat yra vienas iš labiausiai išbandytų maisto papildų, o poveikis jau patvirtintas daugelyje tyrimų. Remiantis tuo, kreatinas, gaunamas per parą 3g, prisideda prie „fizinio pajėgumo didinimo, atliekant greitą jėgos treniruotę, trumpalaikio intensyvaus fizinio krūvio sąlygomis“. Jis palaiko raumenų energijos generavimą, todėl yra vienas iš absoliučių „PRIVALOMŲ PAPILDYTI“, skirtas intensyviai ir rimtai treniruoti kultūristus, jėgos sportininkus ir  vis dažniau naudojamas užsiimančių ištvermės sportu. CELL LOADER esantis kreatino monohidratas yra viena iš kreatino rūšių, kurią organizmas gali panaudoti ypač gerai.

HMB, ilgos formos hidroksi-metilbutiratas, gaminamas kaip metabolinis produktas, kai organizmas naudoja aminorūgštį L-leuciną. Be kitų dalykų, HMB yra naudojamas specialiai intensyvioms treniruočių fazėms, jis dalyvauja riebalų deginime ir palaiko regeneraciją.

ATF (adenozino trifosfatas) suteikia energijos daugeliui procesų įvairiausiose ląstelėse. Intensyvių ir sunkių treniruočių metu, suvartojimas paprastai viršija pačios ląstelės atsargas ir organizmas stengiasi jas kuo greičiau užpildyti. Skubus papildymas po treniruotės gali neleisti organizmui pereiti prie kitų energijos atsargų regeneracijai, pavyzdžiui naudoja greitai prieinamus raumenų baltymus, kas, žinoma, nėra pageidaujama, ypač raumenų auginimo fazėse.

Kodėl „ALL STARS“ siūlo „CELL LOADER“ iš „Platinum“ serijos?

Po treniruotės kūnui reikia daugybės svarbių maistinių medžiagų, kad jis galėtų optimaliai atsinaujinti. CELL LOADER palaiko skysčių ir vertingų maistinių medžiagų tiekimą iškart po treniruotės. Tokiu būdu galite greitai papildyti ištuštėjusias energijos, baltymų ir kitų maistinių medžiagų atsargas, paruošti organizmą kitai treniruotei ir suteikti svarbių maistinių medžiagų tiksliniam raumenų augimui.

Kiekvienoje dėžutėje yra 20 porcijų po 50 g miltelių, kuriuos reikia sumaišyti su 400–450 ml vandens.

Milteliai yra dviejų vaisinių skonių: „Blood Orange“ ir „Mango Madness“.

Naudokite „ALL STARS Platinum“ serijos CELL LOADER po treniruotės. Idealus angliavandenių, baltymų, vitaminų, mineralų, kreatino, ATF, HMB ir L-karnitino derinys yra svarbūs geriausios regeneracijos blokai ir palaiko jūsų raumenų bei jėgos stiprinimą.

(*) Ciklinis dekstrinas ( Cluster dextrine ).

Klasterinis dekstrinas ( labai išsišakojęs ciklinis dekstrinas) yra naujo tipo dekstrinas, gaminamas iš amilopektino šakojančio fermento (BE, 1,4-α-D-gliukanas: 1,4-α-D-gliukanas 6- α-D- (1,4-α-D-gliukano) -transferazė, EC 2.4.1.18). Ezaki Glico sėkmingai pasiekė pramoninę „Cluster Dextrin“ gamybą, pritaikydamas savo unikalią fermentologijos technologiją. 2012 m. Spalio mėn.  „Cluster Dextrin“ FDA  suteikė GRAS statusą.

Ciklinis dekstrinas turi šias savybes:

gerai tirpsta vandenyje, o tirpalas yra labai stabilus laikant. Mažai prisideda prie osmosinio slėgio ir turi gana mažą polinkį į skaidraus tirpalo retrogradaciją, tirštėjimą ir (arba) sukietėjimą. Turi gana ilgas šonines grandines, ir laikoma, kad šios grandinės priima spiralinę konformaciją. Tokios spiralinės struktūros gali sudaryti inkliuzo kompleksus su svečio molekulėmis, tokiomis kaip organinės rūgštys. Klasteris Dekstrinas beveik nesugeria drėgmės. Be to, klasterio dekstrinas beveik nesukelia rudavimo reakcijos. Dėl šių savybių Cluster Dextrin puikiai tinka naudoti purškiant džiovinimo priemonėje. Klasterio dekstrinas yra visiškai suardomas iki gliukozės su žiurkių žarnų homogenatu (įskaitant virškinimo fermentus) tokiu greičiu, kuris yra panašus į įprastinio dekstrino greitį. Klasterio dekstrino saldumas yra mažas, palyginti su dekstrinų, kurių santykinai didelis DE, saldumas. Klasterinis dekstrinas turi mažai nepalankų skonį, gautą iš krakmolo, palyginti su kitais dekstrinais. „Cluster Dextrin“ Japonijos rinkoje yra nuo 2002 m. Kaip maisto medžiaga, naudojama sportuojant ir siekiant pagerinti maisto skonį ar fizines savybes. „Cluster Dextrin“ vartojama kaip sportinio gėrimo sudedamoji dalis ir kaip purškiamoji džiovinimo priemonė.


Tekstas, įskaitant nuotraukas ir atvaizdus, ​​yra saugomas autorių teisių ir trečiosios šalys negali jo naudoti be raštiško UAB Sovereina sutikimo.

SUDEDAMOSIOS DALYS :

maltodekstrinas, kreatino monohidratas, L-gliutaminas, beta-alaninas, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos ( citrinų rūgštis, L(+) vyno rūgštis, obuolių rūgštis, L-karnitinas, maltodekstrinas ( klasterinis dekstrinas ), HMB kalcio anhidratas, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, adenozino trifosfatas, kalio bikarbonatas, magnio karbonatas, L-askorbo rūgštis, kvapiosios medžiagos, saldikliai: sukralozė ir acesulfamas K, D-alfa-tokoferilacetatas, nikotinamidas, dažiklis karotenas (iš daržovių ), piridoksino hidrochloridas, chromo-(III)-chloridas.

Informacija apie alergenus:

gali turėti glitimo, kiaušinių, sojos, pieno ( įskaitant laktozę ) pėdsakų.

Maistinė ir energinė vertė        100g / 50g miltelių su vandeniu

Energinė vertė                    322kcal / 161kcal

Riebalai                              0,3 g    / 0,2 g

- iš jų sočiųjų riebalų rūgščių  0,1 g   / <0,1 g

Angliavandeniai                    65,2 g / 32,6 g

- iš jų cukrūs                          3,9 g  / 2g

Baltymai                                8,1 g  / 4 g

Druska                               <0,01 g / <0,01 g

( RMV% )

Vitaminas C                    321mg (400) / 160mg (200)

Niacinas                              64mg (400) / 32mg(200)

Vitaminas E                         48mg(400) / 24mg(200)

Vitaminas B6                       5.6mg (400)/ 2.8mg(200)

Kalis                                   300mg  (15)/ 150mg(7,5)

Kalcis                                  160mg (20)/ 80mg (10)

Magnis                                100mg(27) / 50mg(13,5)

Chromas                            80mcg (200) / 40mcg(100)

Kreatinas                                 8000mg / 4000mg

L-glutaminas                            8000mg / 4000mg

Beta alaninas                            6400mg / 3200mg

L-karntinas                                2000mg / 1000mg

HMB                                          1000mg / 500mg

ATF adenozino trifosfatas              800mg  / 400mg

VARTOJIMO REKOMENDACIJA :

sumaišykite 50 g miltelių (1 dozavimo samtelį) su 400–450 ml vandens.

1 gėrimas per dieną, geriausia iškart po treniruotės. Vartojimas turėtų būti cikliškas, 5 dienas vartojama, po to - 2 dienų pertrauka,viso 8 savaites. Tada padarykite 2 savaičių pertrauką ir ciklą galite pakartoti. Vartojant kreatiną, gali padidėti svoris.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės.

Produktas netinka vaikams ir nėščioms moterims.

Šis produktas nėra maisto pakaitalas.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba, sveikas gyvenimo būdas.

Perskaitykite instrukcijas ir vadovaukitės nurodymais.

Nėščioms, maitinančioms, planuojančioms pastoti moterims, vartojantiems įvairius vaistus, ar sergantiems, pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros specialistu prieš vartojant.

Laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.

UŽEIKITE Į SVEČIUS