PRODUKTAI
ECO NUTRACEUTICOS PLATINAMA PRODUKCIJA
Sportininko knygaPatarimaiAkcijosNaujienosD.U.K.
Apie musPrekių pristatymasParduotuvėKontaktamsPrivatumo politika
L-CARNITIN tartrat
ALL-STARS
L-CARNITIN tartrat

L-karnitino tartratas. HPMC kapsulės.  105 g produkto. 2000 mg L-karnitino dienos dozėje. 120 kapsulių.


Prekės kodas: 3508
Pasirinktas skonis:
Pakuotės dydis:
kaina
26,99

2000mg L-karnitino dienos dozėje.

Tinka vegetarams ir veganams.

HPMC kapsulės ( HPMC- hidroksipropilmetilceliuliozė)

NĖRA : želatinos , laktozės, želatinos, glitimo, kofeino, riebalų.

Mažai cukraus.

Pagaminta Vokietijoje.

 

ALL Stars L-karnitino tartrato kapsulėse yra  500mg gryno L-karnitino, t.y. dienos dozėje yra 2000mg.

Indelis su 120 kapsulių yra 1 mėnesiui.

Ko yra naujųjų „All Stars“ karnitino kapsulių sudėtyje?

Karnitinas pateikiamas kaip L-karnitino tartratas, supilamas į veganišką, lengvai praryjamą kapsulės apvalkalą. Rekomenduojama paros dozė yra 4 kapsulės, iš viso 2 g gryno L-karnitino. L-karnitino tartratas yra greitai absorbuojamas organizme.

Kas yra L-karnitinas?

L-karnitiną organizmas sintetina iš dviejų aminorūgščių: lizino ir metionino ir tai suteikia galimybę jį  panaudoti. Pirmiausia raumenų audinyje, širdyje ir smegenyse.

L-karnitino gauname ir su maistu, ypač kai valgome raudoną mėsą, žuvį ar kitus gyvūninius produktus. Apskritai mėsa laikoma lengviausiai ir greičiausiai prieinamas karnitino šaltinis iš maisto. Jo taip pat yra kai kuriuose augaliniuose maisto produktuose, tačiau tik žymiai mažesnėmis koncentracijomis. Todėl vegetarams ir veganams yra daug sunkiau, jei reikia, papildyti savo L-karnitino kiekį maistu. L-karnitinas yra viena iš pagrindinių organizmo maistinių medžiagų. Organizmas, be kita ko, naudoja jį energijos apykaitoje, kur jis yra labai susijęs su riebalų rūgščių pernešimu į mitochondrijas („ląstelių jėgaines“).

Kodėl L-karnitino tartratas yra geras?

Be acetil-L-karnitino, L-karnitino tartratas yra viena iš dažniausiai naudojamų L-karnitino formų maisto papilduose. L-karnitino ir tartrato derinys labai gerai absorbuojamas organizme ir gali būti greitai panaudojamas.

Kam tinka L-karnitinas?

Tiek fitneso, tiek ištvermės, tiek jėgos sporto šakų ssportininkai naudoja karnitino papildus riebalų apykaitai palaikyti. Konkuruojantiems kultūrizmo ir fitneso sportininkams tai yra populiarus papildas dietos etape, nors karnitinas nėra klasikinis riebalų degintojas. Karnitinas dažnai vartojamas dietoje kartu su sumažinto kaloringumo dieta ir suderinta treniruočių programa. Karnitinas atsargos naudingos kaip energijos šaltinis, ypač esant ilgiems, mažo intensyvumo kardio krūviams. Jis taip pat neutralizuoja raumenų baltymų skaidymąsi. Karnitinas yra veiksmingas ir populiarus dietinis papildas tiems, kurie nori atgauti formą. All Stars L-karnitino tartrato kapsulėse yra tinkama 2000 mg dozė per dieną (4 kapsulės), kuri yra viršutinė protingos L-karnitino dozės riba. Kapsulės pagamintos iš celiuliozės, todėl idealiai tinka vegetariškai / veganiškai besimaitinantiems.

Vienoje dėžutėje yra 120 kapsulių ( atitinkamai mėnesio norma ).

Tekstas, įskaitant nuotraukas ir atvaizdus, ​​yra saugomas autorių teisių ir negali būti naudojamas trečiųjų šalių be raštiško UAB Sovereina sutikimo.

SUDEDAMOSIOS DALYS :

L-karnitino tartratas, hidroksipropilmetilceliuliozė (kapsulė ), lipnumą reguliuojančios medžiagos riebalų rūgščių magnio druskos ir silicio dioksidas. Gali turėti glitimo, kiaušinių, sojos ir pieno ( įskaitant laktozę ) pėdsakų.

 


Sudedamosios dalys

1 kapsulė

4 kapsulės

L-karnitino tartratas

iš jo L-karnitinas

736 mg

500 mg

2944 mg

2000 mg

Vartokite 1 porciją ( 4 kapsules ) per dieną, užsigeriant pilna stikline vandens.


DĖMESIO: neviršykite rekomenduojamo kiekio. Perskaitykite vartojimo rekomendacijas prieš vartojant ir vadovaukitės nurodytomis instrukcijomis.

Produktas nėra maisto pakaitalas.

Svarbu visavertė ir subalansuota mityba, sveikas gyvenimo būdas.

Nėščioms, maitinančioms moterims, vartojantiems įvairius vaistus ar sergantiems, prieš vartojant pasikonsultuoti su gydytoju, sveikatos priežiūros specialistu, treneriu. Laikykite mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.

UŽEIKITE Į SVEČIUS