+370 676 23 335
info@all-starssport.lt

Upės g. 5, LT-09308 Vilnius
(šalia VCUP, iš Nėries pusės. Įėjimas iš kiemo pusės, I aukštas.)

I-V 🟢🟢🟢🟢🟢🔴🔴  1000 – 1700

BOSTON—nauja studija Beth Israel Deaconess Medical Center (BIDMC) ir Massachusetts Institute of Technology aiškina, kad amino rūgštis gliutaminas, randamas daugelyje maisto produktų, gali kompensuoti skrandžio pažeidimus, kuriuos sukėlė H.pylori infekcija ir būti galima alternatyva antibiotikams skrandžio opos gydymui.
“Mūsų atradimas siūlo, kad papildomas gliutamino kiekis maiste gali apsaugoti nuo skrandžio pažeidimų, kuriuos sukelia H.pylori”, sakė autorius Susan Hagen, PhD, asocijuotas tyrimų direktorius ( Department of Surgery at BIDMC and Associate Professor of Surgery at Harvard Medical School.) “Skrandžio pažeidimai vystosi, kai bakterija pažeidžia skrandžio apsauginę gleivinę, pažeidžia ląsteles ir sukelia stiprų imuninį atsaką, kuris yra neefektyvus kovojant su infekcija”.
Gliutaminas yra pakeičiama amino rūgštis natūraliai randama daugelyje maisto produktų, jautienoje, kiaušiniuose, žuvyje, pieno produktuose ir kai kuriuose vaisiuose ir daržovėse. L-gliutaminas – biologiškai aktyvus gliutamino izomeras- yra plačiai naudojamas kaip maisto papildas jėgos sporto šakų atletų, tam kad padidinti raumens audinių masę.
Išradimas buvo paskelbtas 2009 m gegužės mėn leidinyje The Journal of Nutrition.

www.naturalproductsinsider.com

Šaltiniai:
• Beth Israel Deaconess Medical Center: Glutamine Supplements Show Promise In Treating Stomach Ulcers

[]