+370 676 23 335
info@all-starssport.lt

Upės g. 5, LT-09308 Vilnius
(šalia VCUP, iš Nėries pusės. Įėjimas iš kiemo pusės, I aukštas.)

I-V 🟢🟢🟢🟢🟢🔴🔴  1000 – 1700

Pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia įvertinti, kad nusipirkti tikrai naudingą prekę.

Kaip jūs pasirenkate išrūgų baltymų miltelius? Ar jūs atkreipiate dėmesį į savo bičiulių rekomendacijas salėje ir perkate tai, ką jie perka? Ar jūsų dėmesį patraukia pakuotė su labiausiai žėrinčia, moderniausia etikete? Ar jūs ieškote, kad būtų geras skonis? Ar ieškote kas išparduodama jūsų parduotuvėje?

Čia rimti klausimai.  Jūs žinote, kad išrūgų baltymų naudojimas, tinkamu paros metu,  gali padaryti įtaką papildomam kūno apimčių centimetrui ar pridėti keletą kilogramų  prie savo geriausio rezultato spaudžiant štangą.  Deja, ne bet kokie išrūgų baltymai tai gali.

Yra daug puikių išrūgų baltymų produktų ir yra nelabai gerų  tokio pat pavadinimo gaminių.  Tie skirtumai gali padaryti įtaką jūsų svarbiems rezultatams.

Pirmasis žingsnis, nustatant, ar baltymas yra vertingas, yra jį išbandyti. Jūs pripažįstate išrūgų naudą ir įtraukiate į savo dienos racioną. Tiesiog greitai informacijai, išrūgos yra ypač vertingos dėl keleto priežasčių, įskaitant amino rūgštis,  mikrofrakcijas ( daugiau apie tai – vėliau ) ir jų suvirškinimą.  

Išrūgos yra vienas iš turtingiausių BCAA šaltinių –šakotos grandinės amino rūgščių:  L-leucino, L-izoleucino ir L- valino. Buvo įrodyta, kad ši trijulė, labai svarbi raumenų augimui  ir net energijai  treniruotės metu. Išrūgų baltymai taip pat turi biologiškai aktyvių baltymų mikrofrakcijų, tokių kaip alfa-laktalbumino, beta-laktoglobulino, glikomakropeptidų, imunoglobulinų, laktoferino, laktoperoksidazės ir įvairių augimo faktorių. Tai suteikia antioksidacinę naudą, palaiko imuninės sistemos funkcijas ir palaiko raumenų atsigavimą bei augimą.

Bet turbūt svarbiausias veiksnys, kuris išrūgų baltymus iškelia į priekį prieš kitokias baltymų  formas, yra jų suvirškinimo lygis. Išrūgų baltymai virškinami labai greitai. Mažiau negu per 30 minučių jie gali pateikti gerą porciją amino rūgščių į jūsų raumenų ląsteles ir , buvo įrodyta, kad toks greitas pristatymas amino rūgščių į raumenų ląsteles yra svarbus, norint paskatinti raumenų augimą.

Puikūs išrūgų baltymų milteliai

Perkant baltymų miltelius jūsų tikslas yra pirkti proteiną, bet ne angliavandenius ir ne riebalus. Angliavandenius ir riebalus yra lengva gauti  su maistu, todėl, kai jūs leidžiate savo sunkiai uždirbtus pinigus už baltymų pakuotę, jūs norite, kad ten būtų  kaip įmanoma daugiau baltymų. Greitas žvilgsnis į maistinės ir energinės vertės lentelę, leis jums sužinoti, kiek baltymų, angliavandenių ir kiek riebalų yra produkte. Bet tai dar ne viskas. Skaitykite etiketę, kol rasite sudedamųjų dalių sąrašą. Čia pateikta informacija yra raktas į žinojimą ar tie baltymų milteliai yra tikrai nuostabūs ar tiesiog paprasčiausiai priimtini.

Pirmiausia jūs pastebėsite, kad daugumą išrūgų baltymų produktų sudaro daugiau nei vienos rūšies išrūgos. Jūs galite pamatyti išrūgų baltymų izoliatą, išrūgų baltymų hidrolizatą (kitaip- hidrolizuotus išrūgų baltymus) arba išrūgų baltymų koncentratą. Tam, kad išrūgų baltymų produktas būtų laikomas pačiu geriausiu, vienas pirmųjų ingredientų turi būti išrūgų baltymų izoliatas arba hidrolizuotas išrūgų baltymų izoliatas. Taip yra todėl, kad išrūgų baltymų izoliatai yra gryniausia baltymų forma, kurią jūs galite gauti ir kuri tame produkte turi sudaryti daugiau nei 90% baltymų. Užrašas “hidrolizuotas išrūgų baltymų izoliatas” reiškia, kad, kad aukštos kokybės išrūgos buvo iš anksto suskaidytos į mažesnius baltymų fragmentus dėl greitesnio suvirškinimo, negu įprastas išrūgų izoliatas. Išrūgų baltymų koncentratas praeina mažiau filtravimo, o tai reiškia, kad  jame išlieka daugiau  natūralių angliavandenių, kurių yra piene. Rezultatas yra išrūgų produktas, kuriame yra  mažesnis baltymų kiekis. Daugumoje išrūgų baltymų koncentratų yra apie 70-80% baltymų, o kai kur gali būti ir mažiau nei 35% baltymų. Dėl to kai kurios kompanijos gali turėti daugiau pelno, nes jų  išrūgų baltymų izoliato milteliai,  yra tik pavadinimas. (Tai dėl tos priežasties, kad izoliatai ir hidrolizatai paprastai kainuoja daugiau.)

Bet dėl to, kad iš tikro sužinoti, ar išrūgų baltymų milteliai yra aukščiausios klasės, jums reikia šiek tiek matematikos. Pažvelkite į baltymų gramus porcijoje ir paverskite į baltymų procentus porcijoje. Labai gerų išrūgų miltelių porcijoje, baltymų turėtų būti 80% arba daugiau. Pavyzdžiui, jei išrūgų baltymų milteliai suteikia 25 gramus baltymų , 30 g porcijoje, reiškia, kad baltymų milteliuose yra apie 90% baltymų ir tai yra puikūs išrūgų baltymai, už kuriuos verta mokėti pinigus.

Šie išrūgų baltymų milteliai sudaro mūsų “didijį” sąrašas:

Išrūgų baltymų milteliai, kurie užknisa…

Kai kurios įmonės pradėjo gamybą iš aukštos kokybės pieno. Ir tai ką jie gavo už baltymų miltelius, kurie buvo pagaminti iš tos aukštos kokybės pieno, buvo apskaičiuota išeinant iš to, kas sudarė pieno išlaidas. Šiandieninėje rinkoje, tai reiškia, kad žalio pieno pagrindu pagamintų baltymų miltelių kainos yra aukštos. Baltymų gamintojai perduoda šias išlaidas vartotojams, ir tai reiškia, kad jūs mokėsite daugiau už baltymų miltelius, kur naudojamos aukštos kokybės žaliavos  iš patikimų gamintojų.

Deja, ne kiekvienas papildų gamintojas eina į gerbiamų baltymų gamintojų sąrašą. Norėdami sumažinti išlaidas ir padaryti savo baltyminių miltelių kainą labiau prieinamą, papildų gamintojai naudojasi abejotinų baltymų tiekėjų produkcija. Žinoma, jie moka mažiau už  baltymų žaliavą, kuri sutaupys jums krūvą pinigų, kai jūs pirksite savo baltymų miltelių pakuotę bet problema yra ta, kad baltymų milteliuose greičiausiai bus kur kas mažiau baltymų ir daug daugiau angliavandenių bei riebalų, nei skelbia etiketė. Dar daugiau baugina tai, kad, šie žemesnės kokybės baltymų milteliai gali turėti priemaišų ir teršalų.

Prisimenate melaminu užteršto pieno skandalą Kinijoje? Melamine yra didelis azoto kiekis, kaip yra  ir baltymuose ir  jis gali būti įdėtas į pieną, kuris buvo panaudotas nustatant azoto ( „ baltymų“ ) kiekį piene.

Paprasčiausias būdas atpažinti baltymų miltelius, kur naudojama pigi žaliava, yra jų kaina. Jei tai daug pigiau nei didžiųjų gamintojų baltymų miltelių, jūs galite įtarti, kad kažkas yra ne taip. Jei manote, kad jūs gaunate daug  pigaus proteino miltelių, tai ir yra viskas, ką jūs gaunate. Jūs NEGAUNATE geros kokybės baltymų miltelių. Yra tik vienas būdas įmonei parduoti pigiau, nei kitos gerbiamos kompanijos,  tai yra pirkti prastesnius baltymus. Taigi būkite atsargūs su baltymų milteliais,  kurie nėra pagaminti pagrindinių, seniai žinomų gamintojų ir kai jie yra neįtikėtinai pigūs. Kaip sakoma, jūs ir gaunate tai, ką sumokate.

Be kainos, dar galite atskirti žemos kokybės baltymų miltelius pagal baltymų procentą. Kai dauguma aukštos kokybės išrūgų baltymų koncentratų turi apie 70-80% baltymų, yra išrūgų baltymų koncentratų, kurie turi 35% baltymų. Tai reiškia, kad tokių baltymų miltelių dauguma yra angliavandeniai (laktozė) ir riebalai. Jei baltymų miltelių sudėties sąraše pirmas yra išrūgų baltymų koncentratas, o po to išrūgų baltymų izoliatas ir / arba išrūgų baltymų hidrolizatas, tokiuose milteliuose yra mažiau nei 70% baltymų vienoje porcijoje, jis turi labai nedidelį kiekį išrūgų baltymų izoliato ir / arba hidrolizato. Kai kurios įmonės iš viso deda minimalius  išrūgų baltymų izoliato ir hidrolizato kiekius tik dėl to, kad  tiesiog pateikti, kad  produktuose jų yra, bet šie kiekiai yra tokie maži, kad jie neturės įtakos jūsų organizmui.

[]