+370 676 23 335
info@all-starssport.lt

Upės g. 5, LT-09308 Vilnius
(šalia VCUP, iš Nėries pusės. Įėjimas iš kiemo pusės, I aukštas.)

I-V 🟢🟢🟢🟢🟢🔴🔴  1000 – 1700

Ar jūs esate viena iš tų moterų, kurios niekada negali pasiekti savo norimų kūno linijų, kad ir kiek stengtumėtes? Ar jums atsibodo žmonės, kurie sako, kad tai labai paprasta, tik treniruokis teisingai, valgyk teisingai ir viskas?

Taip, daugumai moterų reikia kitokių priemonių. Kalbant apie moterų svorio metimą, yra trys svarbūs dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti, siekiant rezultatų:

  1. Virškinimas
  2. Medžiagų apykaita
  3. Hormonai


Dauguma moterų turi ilgą netaisyklingos mitybos istoriją, įskaitant mažo kaloringumo mitybos periodus ir/ar svorio šokinėjimą dėl „yo-yo“ efekto ( „yo-yo“ efektas – tai greitas svorio kitimas, numetant ir vėl priaugant svorį. vert.past.).

Netvarkinga mityba dažniausiai priveda prie virškinimo sutrikimų įskaitant žarnyno hiperpralaidumą.

Medžiagų apykaita dažnai yra prasta ir dėl per mažo suvartojamo maisto kiekio ir per ilgos kardio treniruočių trukmės, kartu su medžiagų apykaitą gerinančių, treniruočių su svoriais trūkumo.

Moterys dažnai kenčia nuo estrogenų pertekliaus (estrogenų pertekliaus pasekmė yra riebalų kaupimasis, o daugiau riebalų reiškia daugiau estrogenų), žemo hormono progesterono kiekio, pvz dėl streso ( susijusio su darbu, greitu svorio kritimu ir prieaugiu, kūno išvaizdos problemų ir kt ), atsparumo insulinui ir chroniškai pakilusio kortizolio kiekio.

Baisu? Palaukite minutėlę!

Taip, visa tai skamba blogai, bet, jei su specialistų pagalba atsižvelgtumėte į visas šiais problemas, galėtumėte pagerinti savo kūno sudėjimą, sveikatą ir energiją! Atsakymai slypi problemų šaknyse.

Pavyzdžiui, daugumą problemų sukelia netinkama mityba. Taigi pirmas žingsnis turi būti mitybos gerinimas. Tik tai daryti reikėtų ne padrikai, atmestinai, o planingai, taip, kad esamo plano būtų laikomasi, sveikas maistas valgomas reguliariai ir tikslas neturėtų būti toks, kad suvalgyti kuo mažiau kalorijų…

Per ilgos kardio treniruotės taip pat nepadės. Raktas į medžiagų apykaitos gerinimą yra treniruotės su svoriais.

BŪKITE NUOŠIRDŽIOS.
Kaip dažnai jūs pagalvojate: „aš valgysiu mažiau“, o ne „aš valgysiu GERIAU“?
Kaip dažnai jūs pagalvojate : „aš tiesiog užšoksiu ant bėgimo takelio ir sudeginsiu kelias kalorijas“, o ne „aš pagerinsiu savo medžiagų apykaitą su svoriais ir intensyviomis treniruotėmis“?

Jei jūs galėsite priversti savo organizmą geriau veikti, bus lengviau ir savo kūno sudėjimą pakeisti per ilgesnį laiko tarpą, vietoj to, kad ieškotumėte atitikmens , sumažinant suvartojamą kalorijų kiekį ir naikinant raumeninius audinius…

Pažiūrėkite į priežasčių šaknis, o ne į greitas korekcijas ir sėkmė bus jūsų rankose!

[]