+370 676 23 335
info@all-starssport.lt

Upės g. 5, LT-09308 Vilnius
(šalia VCUP, iš Nėries pusės. Įėjimas iš kiemo pusės, I aukštas.)

I-V 🟢🟢🟢🟢🟢🔴🔴  1000 – 1700

LIPODEX – MOTERIMS.

“LOSE FAT FAST – 4 savaičių mitybos ir treniruočių programa .

Jūs nusprendėte vartoti LIPODEX, nes Jūs turite tikslą: Jums reikia atsikratyti keletos kilogramų nereikalingo antsvorio, sumažinti kūno riebalus, sulieknėti! Šiame straipsnyje Jūs rasite aprašytus geriausius įmanomus būdus, kaip Jums pasiekti šiuos savo tikslus. Jūs rasite vertingų patarimų kaip teisingai maitintis, mitybos plano pavyzdį, jėgos ir kardio (ištvermės) treniruočių planą, taip pat tikslią LIPODEX vartojimo schemą, kuria Jūs galite pasinaudoti.

Jau ilgą laiką ieškoma, kokia dieta yra geriausia tam, kad galutinai atsikratyti perteklinio riebalų kiekio ir pasiekti geros kūno formos. Daugelis bando mesti svorį laikydamiesi griežtos dietos ir labai drastiškai apriboja maisto vartojimą. Jau išbandytos naujausios šparagų, bulvių dietos ar populiarių moteriškų žurnalų pateikiami mitybos pavyzdžiai. Žadama, kad svoris sumažės ne mažiau kaip 5 kilogramais per 2 savaites… Neišvengiamai po šių ekstremalių dietų „jo-jo“ poveikis pasireiškia jau per sekančias dvi savaites ir tiems, kurie nusivylė, siūloma kita, naujausia dieta.
Kai kas bando numesti svorį naudodami naujausias „dietos“ tabletes ( dažniausiai apetito mažintojus ). Per trumpą laiką prarastą svorį, deja, didžiąją dalį sudaro vanduo ir dalį – raumens audinys. Balansas atsistato per keletą dienų, nustojus vartoti tabletes. Svoris grįžta.

Atsakymas į klausimą apie mitybos paslaptis Jus tikriausia nustebins: jų nėra! Nei naudodamiesi naujausia griežta dieta, nei vartodami vaistus, Jūs nepasieksite trokštamo kūno sudėjimo ir rezultatų!
Sėkmės receptas tam, kad pasiekti ir išlaikyti sveiką, liekną ir gražų kūną dešimtmečius, yra pagrįstas ilgalaike tinkama racionalia mityba, jėgos ir kardio treniruočių sistema. Naudodami papildą, kuris gali įtakoti riebalų deginimą, Jūs galite pagerinti teigiamus rezultatus, tik derindami kartu mitybą ir treniruotes. Keturių savaičių „Lose fat fast“ programoje, kuri pristatoma šiame straipsnyje, derinami visi šie faktoriai. Jūs galite asmeniškai pritaikyti šią mitybos ir papildų vartojimo, bei jėgos ir kardio treniruočių strategiją, tam, kad efektyviai sumažinti kūno masę, pagreitinti kūno riebalų sunaudojimą!

1. Mityba svorio mažinimui ir efektyviam riebalų deginimui!

Pagrindinė sąlyga atsikratyti perteklinio kūno svorio, nepageidaujamų riebalų atsargų – tai sumažinti kalorijų suvartojimą ir praturtinti mitybą baltymais. Sumažinti kalorijas reiškia tai, kad Jūs tik šiek tiek sumažinate savo įprastas maisto porcijas, negu esate įpratę vartoti. Baltymų kiekis apskaičiuojamas pagal kūno svorį, tai yra ne mažiau kaip 1.5 g vienam kilogramui kūno svorio.

2. Raumenų treniruotė!

Treniruotė su treniruokliais ir laisvais svoriais didina raumenų tonusą ir stiprina raumenis, skatina medžiagų apykaitą. Daugiau raumens ląstelių reiškia, kad organizmo medžiagų apykaita yra geresnė ir net poilsio būsenoje ( kai, pavyzdžiui, Jūs gulite ant sofos )yra sunaudojama daugiau kalorijų. Dar viena priežastis, kodėl Jūs turite treniruoti savo raumenis, yra tai, kad dietos, sumažinto kalorijų suvartojimo laikotarpiu, daugumai žmonių yra raumens audinio sumažėjimo pavojus. Tačiau niekas nenori prarasti raumens audinio, o pageidauja sumažinti riebalinį sluoksnį. Tam, kad pasiekti šį tikslą, yra sukurta ši 4 savaičių „Lose Fat Fast“ pilna treniruočių ir mitybos sistema. Ši programa padės Jums racionaliai turėti geresnį raumenų tonusą ir palaikyti optimalią raumenų masę. Ir tai tik treniruojantis tris kartus per savaitę!

3. Kardio treniruotė optimaliam riebalų deginimui!

Tam, kad palaikyti svorio mažinimą ir aktyvuoti riebalų deginimą Jūs turite derinti mitybą ir kardio treniruotes ( ištvermės krūvis su veloergometru, laiptiniu treniruokliu ar kt ). Trys kardio treniruotės, po 20 – 30 minučių per savaitę, iš karto po jėgos krūvio, yra idealu. Su specialiai parengta „ Lose Fat Fast Cardio“ sistema, Jūs gaunate efektyvią treniruočių programą maksimaliam riebalų deginimui.

4. Pažangi multi termogeninė formulė!

Maisto papildu LIPODEX, Jūs galite papildyti savo mitybą dietos laikotarpiu ir pilnai atlikti jėgos ir kardio treniruotes. Nauja LIPODEX sudėtis yra papildyta Sinefrinu (Citrus Aurantium) ir specialiomis termogenezę aktyvinančiomis substancijomis, kurios padės Jums lengviau ištverti dietos laikotarpį. LIPODEX padės sutelkti energiją reguliariose treniruotėse.

Su LIPODEX ir su keturių savaičių „Lose Fat Fast“ programa Jūs gausite veiksmingą ir patvirtintą mitybos koncepsiją ir galėsite pagaliau turėti tokią figūrą, kokios norėjote jau ilgą laiką!
Sėkmės Jums!

MITYBA – greitam svorio mažinimui ir efektyviam riebalų deginimui!

Kokią mitybą pasirinkti keturių savaičių „ Lose Fat Fast“ programai, nėra griežtai apibrėžta.
Svarbiau yra tai, kad būtų suvartojama mažiau kalorijų nei įprastai ir suvartoti pakankamai baltymų ( ne mažiau kaip 1,5g – vienam kilogramui kūno svorio ). Kalorijų sumažinimas reiškia, kad Jūs suvartojate šiek tiek mažiau kalorijų, negu Jums yra įprasta. Neigiamas kalorijų balansas yra viena iš pagrindinių sąlygų tam, kad sumažinti antsvorį ir nepageidaujamas riebalų atsargas. Dėl mitybos kompozicijos Jūs galite pasikonsultuoti su savo treneriu ar dietologu arba panaudoti jau seniai sukurtą ir naudojamą, pavyzdžiui, Metabolizmo aktyvavimo dietą, mažai angliavandenių turinčią ar Atkinso dietą. Kaip alternatyvą, Jūs galite optimizuoti savo mitybą, pasinaudojant esminiais „Lose Fat Fast “ programos patarimais!

„Lose fat fast“ mitybos pagrindinės taisyklės greitam svorio mažinimui ir efektyviam riebalų skaidymui:

  • Valgykite mažiau! Sumažinkite savo dienos kalorijų skaičių maždaug 200,500 kcal.
  • Vartokite ne mažiau kaip 1.5 g baltymų vienam kilogramui kūno svorio! Pavyzdžiui, 60kg sveriančiai moteriai reikia gauti 90g baltymų per dieną. Idealus baltymų šaltinis yra paukštiena, žuvis, liesa mėsa, kiaušinio baltymai, lieso pieno produktai, aukštos kokybės baltymų koncentratai ( išrūgų baltymai, daugiakomponenčiai baltymai ).
  • Sumažinkite angliavandenių suvartojimą. Nevartokite angliavandenių ( duona, makaronai, ryžiai, pyragai, saldumynai) po 16 valandos!
  • Vartokite sveikuosius riebalus. 1 – 2 valgomi šaukštai alyvų ar linų sėmenų aliejaus per dieną teikia aukštos kokybės sveikas riebalų rūgštis! Žuvis itin turtinga omega 3 riebiųjų rūgščių ir turi būti vartojama ne mažiau kaip kartą per savaitę.
  • Daugiau gerkite. Ne mažiau kaip du litrus skysčių per dieną. Tai sumažins Jūsų apetitą, padės pašalinti šlakus. Idealu yra mineralinis vanduo, arbata, becukriai gėrimai.
  • Pasekmė yra raktas į sėkmę! Griežtai laikykitės savo mitybos plano!
  • Apdovanokite save! Jei Jūs išsilaikysite šio plano vieną savaitę, apdovanokite save savaitgalį mėgstamu patiekalu. Šio patiekalo Jūs galite suvalgyti tiek, kiek norite.

Mitybos plano pavyzdys. (65 kg sverianti moteris).

8:00 Pusryčiai
40g angliavandenių ( rupi duona / avižiniai dribsniai, vaisius )
25g baltymų ( pieno produktai, kiaušiniai )
1 tab multivitaminų
2 kapsulės LIPODEX.

12:00 Pietūs
40 g angliavandenių ( ryžiai / bulvės, daržovės)
25g baltymų ( paukštiena, žuvis arba galvijų mėsa )
1 šaukštas alyvų aliejaus.

16:00 Maisto pakaitalas
2 kapsulės LIPODEX
1 kokteilis HY PRO Diet Meal su 250ml lieso (1,5% riebumo) pieno.

17:30 Treniruotė
40 minučių jėgos treniruotė
20-30 min žemesnio intensyvumo kardio treniruotė.

20:00 Vakarienė
25g baltymų ( paukštiena, žuvis arba galvijų mėsa )
1 šaukštas alyvų aliejaus. Daržovių salotos.
Alternatyva:
1 kokteilis HY PRO su vandeniu. 1 obuolys.

Per dieną gaunama:
103g baltymų ( 38% )
100g angliavandenių ( 37% )
30g riebalų ( 25% )
Bendras kalorijų skaičius – 1082 kcal.

TRENIRUOTĖS – raumens audiniui!

Treniruotės su treniruokliais ir laisvais svoriais didina raumenų tonusą ir skatina metaboliškai aktyvaus raumens audinio augimą. Daugiau tvirto lieso raumens audinio ląstelių reiškia, kad Jūsų kūnas netgi ramybės būsenoje (pvz., kol Jūs ilsitės ant sofos) sudegins daugiau kalorijų. Daugumai žmonių, sumažinus kalorijų suvartojimą, yra pavojus, kad sumažės bendras svoris, kurio didelę dalį sudarys vanduo ir raumens audinys, nors jie pageidauja, kad sumažėtų kūno riebalai, o ne raumuo. Todėl kita svarbi priežastis lankytis kūno kultūros klube yra ta, kad išlaikyti raumens audinį, šios programos metu reikia treniruotis. Šiuo atveju Jums yra sukurta „Lose fat fast“ treniruočių programa. Su šia programa Jūs galėsite efektyviai sustiprinti kūno raumenis. Ir tai tik trys treniruotės per savaitę!

Jūs turite atlikti šią programą tris kartus per savaitę. Prieš pradedant padarykite penkių minučių apšilimą veloergometru ar laiptiniu treniruokliu. Nepersistenkite. Jūsų pulsas turetu pakilti iki maždaug 100 tvinksnių per minutę. Po šio apšilimo, apšilkite ir prieš atliekant pirmąjį programos pratimą, spaudimą kojomis. Prieš atliekant kitus pratimus apšilimo nereikia. Tiesiog atliekant pirmąjį priėjimą naudokite lengvesnį svorį ir po to, palaipsniui, kiekvienu priėjimu, jį didinkite. Vieno priėjimo metu atlikite 10 – 15 pakartojimų.

Pratimai yra išdėlioti rato sistema. Tai reiškia, kad Jūs turite pilnai atlikti 10 pratimų su minimaliomis pertraukomis tarp jų. Pakanka tokios pertraukėlės, kol Jūs persikeliate nuo vieno pratimo, prie kito arba tiek kiek reikia asmeniškai Jums. Pilnai atlikus pratimą ( t.y. atlikus visus priėjimus ) galima padaryti 3 minučių pertrauką. Treniruotės trukmė yra 30 minučių, o su apšilimu –
maždaug 45 minutės. Iš karto po pagrindinės jėgos treniruotės, Jums reikia pereiti prie kardio treniruotės.

4 savaičių „Lose Fat Fast“ jėgos treniruotės.

Apšilimas: veloergometras, laiptinis treniruoklis. 5 min.
Apšilimas prieš pirmąjį pratimą:
Spaudimas kojomis treniruoklyje, sėdint. 20 / 15 pakartojimų.

1. Spaudimas treniruoklyje ( gulint, sėdint arba 45° kampu ).
15 / 15 / 15 pak.
2. Kojų lenkimas ( gulint, stovint ar sėdint ). 12 / 12 / 12 pak.
3. Spaudimas treniruoklyje ( arba su svarmenimis )(krūtinė). 10 / 10 / 10 pak.
4. Bloko trauka prieš save.
10 / 10 / 10 pak.
5. Svarmenų kėlimas nuo pečių. 10 / 10 / 10 pak.
6. Svarmenų išvedimas stovint. 12 / 12 / 12 pak.
7. Bicepsas su svarmenimis stovint. 10 / 10 / 10 pak.
8. Bloko trauka treniruoklyje ( tricepsas ). 12 / 12 / 12 pak
9. Susilenkimai ir atsisėdimai. 15 / 15 / 15 pak
10. Atsilenkimai treniruoklyje ( ant suolelio ). 12/ 12 / 12 pak.


KARDIO TRENIRUOTĖS – optimaliam riebalų deginimui.
Tam, kad sumažinti kūno svorį ir palaikyti nepageidaujamų riebalų deginimą, Jūs turite derinti jėgos ir kardio treniruotes. „Lose fat fast“ treniruočių sistema sudaryta iš trijų treniruočių per savaitę, kai Jūs vienos treniruotės metu atliekate ir jėgos ir kardio pratimus. Iš žinomų kardio treniruoklių galite rinktis veloergometrą, laiptinį ar elipsinį treniruoklį, bėgimo takelį, priklausomai nuo Jūsų patirties ir pomėgių.

4 savaičių „Lose Fat Fast“ kardio treniruotės.

Laiptinis treniruoklis, elipsinis treniruoklis ar kt.
Intensyvumas : žemas.
Trukmė: 20 – 30 minučių.
Pulso dažnis: 125 – 140 / min.

1 savaitė: 3 treniruotės po 20 min.
2 savaitė: 3 treniruotės po 25 min.
3 savaitė: 3 treniruotės po 30 min.
4 savaitė: 3 treniruotės po 30 min.


Savo kardio treniruotę galite atlikti ir ryte, prieš pusryčius. Tai iš dalies irgi yra efektyvu, kadangi po nakties energinės atsargos ( glikogenas ) raumens audiniuose ir kepenyse nėra užpildytos ir dėl to organizmas kardio treniruotei gali panaudoti kitus energijos šaltinius ( kūno riebalų atsargas ). Rytinei kardio treniruotėi – iš karto atsikėlus- gali būti naudojami namuose turimi kardio treniruokliai. Taigi, Jūs galite nepriklausomai, individualiai ir komfortiškai atlikti savo kardio treniruotę namuose. Žinoma, Jūs galite kaip alternatyvą rinktis ir treniruotę gryname ore. Puikiai tinka ir vaikščiojimas nedideliu intensyvumu.


LIPODEX
Pažangi multi termogenininė formulė
!

LIPODEX – tai pagalbinė priemonė, kuri palaikytų Jus dietos metu ir padėtų pilnai atlikti jėgos ir kardio treniruotes. Su LIPODEX ir su profesionalia, efektyvia „Lose fat fast“ treniruočių bei mitybos programa Jūs galite susikurti savo figūrą tokią, apie kokią svajojote ilgą laiką. Lipodex vartojimo rekomendacija yra 1 – 2 kapsulės ryte ir 1 – 2 kapsulės per pietus. Kofeinui jautrūs asmenys turi pradėti nuo mažesnio kiekio negu rekomenduojama ir palaipsniui jį didinti. Tai yra pirmą savaitę vartoti tik vieną kapsulę ryte ir vieną – per pietus. Antrą savaitę vartoti dvi kapsules ryte ir vieną – per pietus. Trečią ir ketvirtą savaitę jau būtų galima vartoti dvi kapsules ryte ir dvi – per pietus. Asmenys, kuriems yra miego sutrikimų dėl kofeino vartojimo, antrąją LIPODEX normą turėtų suvartoti ne vėliau kaip 16 valandą!

Sėkmės kontrolė.

Jūsų asmeninė treniruočių ir mitybos dienotvarkė.
Tam, kad užfiksuoti Jūsų progresą ir sustiprinti motyvaciją geriausiu įmanomu būdu, Jūs turite atlikti sekančius veiksmus. Pasisverkite! Prieš pradedant keturių savaičių „ Lose fat fast“ programą, nustatykite ir užsirašykite esamą kūno svorį. Galima pasidaryti ir kūno audinių ( raumenys, riebalai, kaulai, vanduo) analizę. Pasiverkite kiekvienos savaitės pabaigoje ir užsirašykite rezultatus. Nebūtina svertis kasdieną. Vieno karto per savaitę tikrai užteks.

Paprašykite, kad Jus nufotografuotų! Geriausia, kaip žinote, yra pamatyti progresą dokumentinėje nuotraukoje. Dabar jau beveik kiekvienas iš mūsų turi paprastą fotoaparatą, kuriuo reikėtų padaryti nuotrauką visu ūgiu, apsirengus tik su bikini. Pasidarykite didesnių nuotraukų ir įsirėminkite jas. Pasikabinkite jas gerai matomoje vietoje, pvz ant šaldytuvo durelių. Šios fotografijos kasdieną rodys Jums tiesą ir padės užtikrinti apsaugą nuo pagundų ( alkio priepuolių ) programos laikotarpiu. Po keturių savaičių padarykite naujas nuotraukas ir jas pasikabinkite taip pat. Tiesioginis fotografijų palyginimas atskleis Jūsų optimalų pasikeitimą.

SĖKMĖS! .

Mitybos ir treniruočių apžvalgos knygelėje yra skyrelis, kur Jūs galite pasižymėti savo duomenis ir atliktas treniruotes. Rašykite savo treniruočių ir mitybos dienoraštį!


Sumažintas kalorijų suvartojimas + efektyvios jėgos bei ištvermės treniruotės ( riebalų deginimo optimizavimui ) + LIPODEX – gali padėti pakeisti Jūsų kūną ir pasiekti tai, apie ką Jūs svajojote ilgą laiką!

Liekna talija!
Stangrus raumuo!
Sumažėjęs svoris!
Sumažėjęs skrandis!
Daugiau jėgos, daugiau energijos!
Sveikata ir grožis!

[]