+370 676 23 335
info@all-starssport.lt

Upės g. 5, LT-09308 Vilnius
(šalia VCUP, iš Nėries pusės. Įėjimas iš kiemo pusės, I aukštas.)

I-V 🟢🟢🟢🟢🟢🔴🔴  1000 – 1700

BURN FAT FAST!.

4 sėkmės faktoriai – raumeningam ir lieknam kūnui!
Tekstas: Stephan Korte

Nusprendėte naudoti LIPODEX, nes turite vieną tikslą: norite sumažinti kūno riebalus ir turėti liesą, raumeningą kūną!
Šiame straipsnyje mes profesionaliai patarsime, kaip pasiekti savo tikslą. Jūs gausite plačią informaciją apie mitybą, jėgos ir kardio treniruočių planus, detalią LIPODEX vartojimo rekomendaciją, treniruočių dienoraštį, kur svarbiausias dalykas– riebalų deginimas!

Jau keletą dešimtmečių kultūrizmo ir fitneso sportininkai, klausinėjami kokias slaptas dietos strategijas naudoja profesionalai, daug pasiekę mėgėjai ir išskirtiniai fitneso sportininkai, kuriuos pastoviai matome kultūrizmo ir fitneso žurnalų viršeliuose.
Atsakymas Jus nustebins: jų NĖRA! Nei naujausia dieta, nei vaistai riebalų deginimui nepadarys Jūsų kūno liekno, su išryškintu pilvo presu.
Sėkmės receptą raumeningam, ryškiam kūnui sukurti, sudaro keletas esminių faktorių:

 • tinkama mityba,
 • jėgos ir kardio treniruotės,
 • tinkami papildai, kurti ir bandyti dešimtmečius, tam, kad palaikytų riebalų deginimo procesą. Keturių savaičių „Burn fat fast“ programoje, kuri pristatoma šiame straipsnyje, derinami visi šie sėkmės faktoriai. Jūs galite asmeniškai pritaikyti šią mitybos ir papildų vartojimo, bei jėgos ir kardio treniruočių strategiją, tam, kad efektyviai pagreitinti kūno riebalų sunaudojimą!

1. Mityba greitam riebalų deginimui!

Esminė sąlyga perteklinės kūno masės sumažinimui, nepageidaujamų riebalinių atsargų sudeginimui yra sumažintas kalorijų suvartojimas ir baltymais praturtintas mitybos racionas. Sumažintas kalorijų suvartojimas reiškia, kad Jūs suvartojate šiek tiek mažiau maisto negu įprastai.
Dienos baltymų norma – pakankamas baltymų kiekis – tai maždaug 2g baltymų – vienam kilogramui kūno svorio.

2. Raumenų treniruotės maksimaliam raumens išsaugojimui!

Pilvo presas negali būti ištreniruotas tik pritūpimais ir susilenkimais. Esant sumažinto kalorijų suvartojimo mitybai jėgos treniruotėje turi būti siekiama tikslo maksimaliai išsaugoti ir išryškinti visus kūno raumenis. Keturių savaičių „Burn Fat Fast“ programa buvo sukurta šiam tikslui!

3. Kardio treniruotės optimaliam riebalų deginimui!

Kokios rūšies kardio treniruotė tinkamiausia riebalų deginimui: lėta, ilgai trunkanti ar geriau didelio intensyvumo, trumpa. Atsakymas yra tas, kad tinkamos yra abi. Ir aukšto intensyvumo intervalinė treniruotė (AIIT) ir žemo intensyvumo kardio programa jums padės pasiekti pageidaujamą riebalų deginimo efektą!

4. Termogeninis papildas LIPODEX .

Nauja LIPODEX formulė buvo papildyta sinefrinu (Citrus Aurantium) ir sudėtyje turi specialias termogenezę skatinančias aktyvias medžiagas, kurios, kartu su kitais sėkmės faktoriais, duoda teigiamą poveikį. Sudėtinės dalies 1-3-7 trimetilksantino kiekis buvo padidintas 50%, kas leido pasiekti geresnį efektą! Papildas atlieka pagalbinį vaidmenį, kai yra naudojama speciali mitybos programa ir nuosekliai bei reguliariai atliekamos jėgos ir kardio treniruotės.
LIPODEX kartu su specialia, profesionaliai sukurta, efektyvia 4 savaičių „ Burn Fat Fast“ (BFF) programa, padės pasiekti geriausią įmanomą savo kūno formą, dėl kurios Jūs ilgai, reguliariai ir sunkiai treniruojatės.

Sėkmės faktorius 1.

MITYBA riebalų deginimui!

Kokį maistą pasirinkti laikantis 4 savaičių LFF programos, nėra griežtai apibrėžta.
Svarbu yra tai, kad Jūs sunaudotumėte mažiau kalorijų. Mažiau kalorijų reiškia, kad Jūs sunaudojate tik šiek tiek mažiau maisto, nei įprastai. Neigiamas kalorijų balansas yra pagrindinė sąlyga tam, kad sumažinti nepageidaujamas perteklines riebalų atsargas. Derinant mitybą Jūs galite konsultuotis su fitneso treneriais ( ne instruktoriais ) ar mitybos specialistais, arba pasinaudoti jau sukurtomis Atkinso, Anabolinės ar Metabolinės dietų programomis ( Jos skirtos trumpalaikiam panaudojimui ). Kaip alternatyva gali būti tai, kad Jūs optimizuosite savo esamą mitybą pagal, toliau aprašytas, pagrindines „Burn Fat Fast“ ( BFF ) mitybos taisykles.

Pagrindinės „ Burn Fat Fast“ mitybos taisyklės riebalų deginimui ir maksimaliam raumenų išsaugojimui!

 • mažiau valgykite! Sumažinkite savo esamą dienos kalorijų kiekį 300-500 kalorijų.
 • padalinkite savo bendrą kalorijų skaičių į 4 – 5 kartus, t.y. pusryčiai, priešpiečiai, pietūs, kokteilis po treniruotės ir vakarienė.
 • atkreipkite dėmesį, kad reikia suvartoti maždaug 2g baltymų 1 kilogramui kūno svorio per dieną! Pvz. 85kg sveriančiam sportininkui reikėtų suvartoti 170g baltymų per dieną. Idealus baltymų šaltinis yra paukštiena, žuvis, liesa jautiena, kiaušinių baltymai, liesi pieno produktai, aukštos kokybės baltymų koncentratai ( t.y. Išrūgų baltymai arba daugiakomponenčiai baltymai ).
 • sumažinkite angliavandenių suvartojimą! Valgykite kompleksinius angliavandenius ( avižas, ruduosius ryžius, rupių miltų makaronus ir duoną ) tik 1-2-3 valgių metu ( pusryčiai, priešpiečiai, pietūs). Nevalgykite angliavandeniais turtingo maisto po 16 valandos. Pastaba: po jėgos treniruotės, jei ji vyko popietiniu laiku, jūs galite išgerti baltyminį kokteilį praturtintą 30-50g greitai virškinamų angliavandenių ( kukurūzų krakmolo, maltodekstrino, dekstrozės ). Maiste po treniruotės neturėtų būti daugiau nei 50 g kompleksinių angliavandenių.
 • vartokite geruosius riebalus. 1-2 valgomi šaukštai alyvų ar linų sėmenų aliejaus per dieną teikia aukštos kokybės sveikas riebalų rūgštis!
 • Gerkite ne mažiau kaip 1 litrą skysčių 25 kg kūno svorio. T.y. 85kg sveriančiam sportininkui reikėtų išgerti 3,5 l vandens. Venkite vaisių sulčių ir cukrumi saldintų gėrimų. Geriausiai tinka vanduo, becukriai lengvi gėrimai, arbata.
 • atkaklumas yra raktas į sėkmę! Griežtai laikykitės savo mitybos plano!
 • apdovanokite save! Jei griežtai laikėtės mitybos plano, Jūs galite apdovanoti save vieną kartą per savaitę mėgstamu patiekalu – Jūs galite suvalgyti tai, ko labiausiai norite ir mėgstate.

Optimaliam riebalų deginimui aš derinu LIPODEX ir L- CARNITIN ( 2000 mg per dieną ). LIPODEX aktyvina termogenezę ir riebalų sudeginimą. L- karnitinas perneša riebiasias rūgštis sudeginimui į mitochondrijas (ląstelių jėgos stoteles). Neįveikiamas riebalų deginimo derinys! Haroldas Dambrauskas.

Mitybos plano pavyzdys jėgos treniruotės dieną, sportininkui, sveriančiam 85kg.

7:30 – Papildai
2 kapsulės LIPODEX
1 porcija CARNI-LIQ 500 ( 1000mg L-karnitino ).

8:00 – Maistas ir papildai
60g kompleksinių angliavandenių
40g pilnaverčių baltymų
1 kaps OMEGA-3
Multivitaminai

12:00 – Maistas
60g kompleksinių angliavandenių;
40g pilnaverčių baltymų;
1 šaukštas alyvų aliejaus.

16:00 – Maistas ir papildai.
60g kompleksinių angliavandenių;
30g pilnaverčių baltymų;
1 kapsulė OMEGA- 3.

17:15 – Papildai.
2 kaps LIPODEX
1 porc INTENSITY NO-X
6 tab AMINOTROPIN

18:00 TRENIRUOTĖ.
60 min – jėgos treniruotė
19:00 Koktelis ir papildai
75g TRI-PLEX suplakti su vandeniu
(30g angliavandenių ir 32 g baltymų);
6 kapsulės BCAA 4000;
1 porcija CARNI-LIQ 500 ( L-carnitin).

20:30 – Maistas
50g kompleksinių angliavandenių;
30g pilnaverčių baltymų;
1 šaukštas linų sėmenų aliejaus.

Santrauka.
Šis mitybos racionas teikia per dieną:
172g baltymų (32% baltymų),
260g angliavandenių (48% angliavandenių )
50g riebalų (24% riebalų).
Bendras kalorijų kiekis yra 1850kcal.

Dienos mitybos plano pavyzdys esant kardio treniruotei.

7:00 Papildai.
2 kaps LIPODEX;
1 porcija CARNI-LIQ 500 ( 1000mg L-karnitino ).

7:10 Kardio treniruotė.
13 min aukšto intensyvumo intervalinė treniruotė ( AIIT);
Arba 20-35 min žemo intensyvumo kardio treniruotė.

8:00 Maistas ir papildai.
80g kompleksinių angliavandenių;
40g pilnaverčių baltymų;
1 porc multivitaminų;
6 tabletės AMINOTROPIN;
1 kapsulė OMEGA-3.

12:00 Maistas.
50g kompleksinių angliavandenių;
40g pilnaverčių baltymų;
1 šaukštas linų sėmenų aliejaus.

16:00 Maistas ir papildai.
50g kompleksinių angliavandenių;
40g pilnaverčių baltymų;
2 kapsulės LIPODEX.

20:00 Maistas ir papildai.
50g pilnaverčių baltymų;
Angliavandeniai – daržovių salotos;
1 kaps OMEGA-3;
1 šaukštas linų sėmenų aliejaus.

Santrauka.
Šis mitybos racionas teikia per dieną:
170g baltymų (37% baltymų),
180g angliavandenių (39% angliavandenių ) ir
50g riebalų (24% riebalų) .
Bendras kalorijų kiekis yra 1850kcal.

Tam, kad efektyviai būtų palaikomas riebalų deginimas dietos laikotarpiu, Jūs galite derinti LIPODEX su kitais papildais!

CARNI-LIQ 500.

 • 1000mg skysto L-karnitino vienoje porcijoje;
 • L-karnitinas gali padėti perkelti ilgos grandinės riebalų rūgštis į ląstelę; veikia kaip efektyvus riebalų pernešėjas.
 • Derinyje su LIPODEX efektyviai mažina kūno riebalus!


OMEGA-3
.

 • Didelis kiekis nesočiųjų Omega-3 riebiųjų rūgščių ( 810mg Eikozapentanoinė rūgštis (EPR)
  ir 540mg Dokozaheksanoinė rūgštis (DHR).
 • Sumažinto kalorijų suvartojimo laikotarpiu Omega-3 palaiko riebalų deginimą!


AMINOTROPIN
.

 • Amino rūgščių derinys su BCAA, L-argininu, L-ornitinu, L-lizinu. 8406mg laisvos formos amino rūgščių porcijoje.
 • Aukštos kokybės anti katabolinės amino rūgštys palaiko regeneraciją po intensyvių treniruočių ir teikia efektyvią raumenų apsaugą sumažinto kalorijų suvartojimo laikotarpiu!


INTENSITY NO-X 
.

 • Papildas vartojamas prieš treniruotę, su L-argininu, kreatino monohidratu, šakotos grandinės amino rūgštimis (BCAA), trimetilksantinu ir greitai pasisavinamais angliavandeniais ( ULTRA CARB)
 • Efektyvus treniruotės skatintojas, kurio pagalba įmanoma maksimaliai intensyviai treniruotis griežtos dietos laikotarpiu.


BCAA 4000
.

 • 4000mg šakotos grandinės laisvos formos amino rūgščių (BCAA);
 • Idealios proporcijos 2:1:1 ( 2000mg L-leucino/ 1000mg L-valino/1000mg L-izoleucino);
 • BCAA efektyviai apsaugo raumenis esant sumažinto kalorijų suvartojimo periodui ir skatina regeneraciją po intensyvių treniruočių!


TRI-PLEX FUSION
.

 • „Viskas viename“ . Kokteilis su išrūgų baltymais, L-gliutaminu, kreatino monohidratu, alfa linoleno rūgštimi (ALR), greitai pasisavinamais angliavandeniais (ULTRA CARB) ir vitaminų-mineralų kompleksu.
 • Idealus kokteilis po treniruotės, optimaliai regeneracijai ir maksimaliam raumens augimui!

Sėkmės faktorius 2.

Treniruokitės maksimaliu raumenų apkrovimo režimu!

Tikslas, kurį turėtumėte pasiekti naudodami 4 savaičių „BFF“ programą, derindami jėgos treniruotes sporto salėje, yra kiek įmanoma išryškinti visus kūno raumenis! Nešvaistykite laiko galvodami kaip užauginti raumenis arba padidinti jėgos rodiklius.

Ar norite būti masyvūs, stiprūs ar turėti išryškintą pilvo presą? Apsispręskite. Jeigu norite turėti ištreniruotą kūną, išryškintą raumenyną ir gerai matomą pilvo presą, tuomet turite atitinkamai sudėlioti savo mitybą, priderinti optimalias kardio treniruotes ir atitinkamai parinkti efektyvias, prasmingas ir veiksmingas jėgos treniruotes sporto salėje. Taip, būtent ! Prasmingas ir efektyvias.
Ir tai nereiškia, kad jūs, pradėję savo dietą, turite sumažinti savo jėgos treniruotes. Bet negalvokite ir taip, kad turite treniruoti savo raumenis tiek daug, kiek tai įmanoma… Galvokite ir elkitės su savo kūnu protingai!

4 savaičių „BFF“ programa sudaryta taip, kad dietos laikotarpiu maksimaliai įmanomai išliktų raumens masė. Jūs turite atlikti šią programą 3 kartus per savaitę. Prieš treniruotę apšilkite 5 minutes naudodamiesi veloergometru arba laiptiniu treniruokliu. Nepersitempkite. Pulsas šiuo atveju neturi viršyti 120 tvinksnių per minutę. Po šio bendro apšilimo seka specialus apšilimas, tai raumenų grupei, kuriai atliksite pagrindinius pratimus.

Po bendro apšilimo seka konkretus apšilimas pirmam pratimui, pritūpimams. Visiems tolesniems pratimams specialaus apšilimo nereikia. Reikia tiesiog atlikti pirmą priėjimą su mažesniu svoriu ir svorį didinti palaipsniui. 3 ir 4 priėjimai turi būti atliekami su tokiu svoriu, su kuriuo įmanoma techniškai atlikti nurodytą pakartojimų skaičių. Du pratimai yra atliekami superserijos principu, be pertraukos. Tarpe tarp superserijų – pirmųjų trijų pratimų derinių, galimos trumpos 1,5 minutės pertraukėlės, o tarp sekančių trijų – pertraukėlės po 2 minutes. Treniruotę sudaro 21 superserija ir ji turi maksimaliai trukti, įskaitant apšilimą, 1 valandą ir 15 minučių.

Viso kūno treniruotė tinka ne tik pradedantiesiems, kaip vis primenama. Sportininkai turintys 15 metų treniruočių stažą ją naudoja 2 kartus per metus, kiekvienu atveju 4 savaites. Pilna programa – visam kūnui ir tik 3 treniruotės per savaitę! Dalibor Hajek.

4 savaičių viso kūno treniruočių programa.

Apšilimas su ergometru, tempimas 5 minutes.
Specialus apšilimas – įtūpstai su svarmenimis 15/12

Pritūpimai (gilūs) su štanga 8/8/8/8
+ Kojų lenkimas ( gulint, sedint ar stovint) 8/8/8/8

Štangos spaudimas gulint 8/8/8/8
+ Prisitraukimai prie skersinio už galvos 8/8/8/8

Svarmenų spaudimas aukštyn sėdint 8/8/8/8
+ spaudimas nuo pečių prieš save plačiai paėmus 8/8/8/8

Rankų lenkimas su svarmenimis 8/8/8
+ Rankų tiesimas treniruoklyje 8/8/8

Susirietimai arba atsisėdimai su svoriais 8/8/8
+ Susilenkimai prie sulenktų kojų 8/8/8

Pečių kėlimai (su svarmenimis ) 8/8/8
+ alkūnių kėlimas (sėdint arba stovint) 12/12/12

Sėkmės faktorius 3.

Kardio treniruotės optimaliam riebalų deginimui!

Optimaliai sėkmingos kardio treniruotės, skirtos palaikyti riebalų deginimą, galėtų vykti ir ryte prieš pusryčius, pavyzdžiui, iš karto po to, kai atsikeliama po nakties miego, trunkančio keletą valandų be maisto suvartojimo ir esant glikogeno atsargoms raumenyse ir kepenyse. Dėl šios priežasties organizmas kardio treniruotei pajungia ir kitus energijos šaltinius (tame tarpe ir kūno riebalų atsargas).

Efektyvi kardio treniruotė.

Kokios kardio treniruotės būtų geriausios riebalų deginimo periodu ? Pakankamai mažo intensyvumo ir trukmės ar geriau didelio intensyvumo ir trumpalaikės? Atsakymas yra toks, kad abiejų rūšių treniruotės vienodai gerai tinka! Kuris iš šių variantų priimtinesnis jums, priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų. Jūs taip pat galite derinti abu variantus (tačiau ne vienos treniruotės metu!).

Aukšto intensyvumo intervalinė treniruotė (AIIT).

Jei manote, kad turite daug energijos, tada jūs galite padidinti savo metabolizmą aukšto intensyvumo intervaline treniruote (AIIT) riebalų deginimui. AIIT treniruotės trukmė yra 13 minučių. Po 2 minučių apšilimo optimaliu intensyvumu (lengvomis priemonėmis), seka 1 minutė didelio (kylančio) intensyvumo, maksimaliu pajėgumu. Po to seka taip pat 1 minutė – sumažinto intensyvumo. Maksimalių pastangų ir sumažinto intensyvumo pokytis kartojamas keturis kartus. Tada padaromas 2 minutes trunkantis atvėsimas optimaliu intensyvumuu. Asmenys, kurie buvo iki šiol fiziškai neaktyvūs, arba yra vyresni nei 45 metų amžiaus, turėtų leisti sau aukšto intensyvumo intervalinę treniruotę tik pilnai pasitikrinę sveikatą ir leidus gydytojui, nes ši treniruočių forma duoda didžiulį krūvį širdies ir kraujagyslių sistemai.

4 savaitės aukšto intensyvumo intervalinių treniruočių (AIIT).

Intensyvumas: nuo mažo iki maksimalaus.
Trukmė: 13 minučių.
Pulso dažnis: per 1 min pakylantis iki maksimalaus.

AIIT programa :
2 minutės APŠILIMUI : 60-150 W (kylančiai)
(80 žingsnių (Ž) per minutę).
1 minutė- apkrova: 200-300 W/ 100 Ž/ min
1 minutė- apkrova: 100-150 W/ 80 Ž/ min

1 minutė- apkrova: 200-300 W/ 100 Ž/ min
1 minutė- apkrova: 100-150 W/ 80 Ž/ min

1 minutė- apkrova: 200-300 W/ 100 Ž/ min
1 minutė- apkrova: 100-150 W/ 80 Ž/ min

1 minutė- apkrova: 200-300 W/ 100 Ž/ min
1 minutė- apkrova: 100-150 W/ 80 Ž/ min

1 minutė- apkrova: 200-300 W/100 Ž/ min
2 minutės atsipalaidavimui: 150-60 W (lėtėjančiai) / 80-60 Ž/min

1 savaitė: 2 treniruotės po 13 min.
2 savaitė: 3 treniruotės po 13 min.
3 savaitė: 3-4 treniruotės po 13 min.
4 savaitė: 3-4 treniruotės po 13 min.

Žemo intensyvumo kardio treniruočių programa.

Kai dėl mažai kalorijų turinčios mitybos programos tampa sunku treniruotis pilnu pajėgumu, tinka naudoti žemo intensyvumo ir ilgesnės trukmės ištvermės treniruotę ( ŽIKT). Vienos treniruotės trukmė 20 – 35 min. Svarbu yra tai, kad pulsas visos treniruotės metu neviršytų 125-140 kartų per minutę.

4 savaičių (ŽIKT).
Intensyvumas:
Trukmė: 20 -35 min
Pulsas: 125-140 kartų per minutę.
1 savaitė: 3 treniruotės po 20 min
2 savaitė: 3 treniruotės po 25 min
3 savaitė: 3 treniruotės po 30 min
4 savaitė: 3 treniruotės po 35 min.

Abi kardio treniruočių sistemos gali būti atliekamos ergometru, velo ergometru, laiptiniu ar elipsiniu treniruokliu ar naudojantis bėgimo takeliu. Jei treniruojatės komercinėje treniruoklių salėje, Jūs galite pasinaudoti visais esamais kardio treniruokliais. Rytinei kardio treniruotei, iš karto atsikėlus, rekomenduojama pasinaudoti namuose esančia treniruočių įranga. Šiuo atveju Jūs esate nepriklausomas ir galite savo kardio treniruotę atlikti komfortiškai namuose. Žinoma, Jūs galite treniruotis ir tiesiog gryname ore. Greitas vaikščiojimas yra ideali žemo intensyvumo kardio treniruotė. Efektyviai aukšto intensyvumo intervalinei kardio treniruotei Jūs galite derinti greitą vaikščiojimą kartu su trumpais 15 -20 sekundžių sprintais.


Efektyvi kardio treniruotė yra svarbus faktorius riebalų deginimui! Dietos pradžioje aš atlieku AIIT (Aukšto intensyvumo intervalinė treniruotė) 3 – 5 kartus per savaitę. Keletą savaičių prieš varžybas aš turiu sumažinti savo treniruočių intensyvumą dėl mažo kalorijų kiekio, todėl tuomet naudoju ŽIKT ( Žemo intensyvumo kardio treniruotė )! Felix Decker

Sėkmės faktorius 4.
LIPODEX – multi termogeninė formulė!

Rekomenduojamas LIPODEX kiekis yra 2 kartus per dieną po 2 kapsules. Kad pasiekti optimalų poveikį, LIPODEX vartojimą reikėtų derinti prie treniruočių laiko. Pateikiame keletą pavyzdžių:

I variantas: Jėgos treniruotė po pietų / vakare
Nėra kardio treniruotės ( arba kardio treniruotė po jėgos treniruotės )
LIPODEX vartojimas: 2 kapsulės prieš pusryčius.
2 kapsulės 30-45 min prieš treniruotę

II variantas: Kardio treniruotė prieš pusryčius
Nėra jėgos treniruotės
LIPODEX vartojimas: 2 kapsulės prieš kardio treniruotę
2 kapsulės po pietų

III variantas: Kardio treniruotė prieš pusryčius
Jėgos treniruotė po pietų/ vakare
LIPODEX vartojimas: 2 kapsulės prieš kardio treniruotę
2 kapsulės 30-45 min prieš jėgos treniruotę.

IV variantas: nėra treniruočių, poilsio diena
LIPODEX vartojimas: 2 kapsulės prieš pusryčius
2 kapsulės po pietų.


Kofeinui jautrūs asmenys turėtų pradėti vartojimą nuo 1 kapsulės per dieną, t.y. žymiai mažesnio kiekio nei rekomenduojama ir tą kiekį didinti pamažu:
1 savaitę: vartoti 1 kapsulę ryte, 1 per pietus
2 savaitę: vartoti 2 kapsules ryte, 1 per pietus
Nuo 3 savaitės: vartoti 2 kapsules ryte, 2 per pietus.
Asmenims, kurie dėl kofeino vartojimo turi miego sutrikimų, antrąją LIPODEX porciją reikėtų suvartoti ne vėliau kaip 16 val!

Nevartoti turintiems aukštą kraujospūdį.

Mano receptas pasiekti raumeningą ir ryškų kūną – tai sumažinto kalorijų skaičiaus ir mažai angliavandenių turinti mityba, intensyvi jėgos treniruotė ir kardio treniruotė riebalų deginimui, plius 2 kartus per dieną po 2 kapsules LIPODEX. Holger Kalisch.

Nauja LIPODEX formulė – dabar 50% stipresnė!

Po 2 metų intensyvių tyrimų ir ieškojimų All Stars mokslinių tyrimų grupė dar pagerino pažangios termogeninės formulės LIPODEX efektyvumą! Nauja LIPODEX formulė buvo optimaliai papildyta sinefrinu ir padidintas 1-3-7 trimetilksantino kiekis, kas leido 50% padidinti efektyvumą. Derinant sumažinto kalorijų kiekio mitybą ir LIPODEX, galima efektyviai atlikti jėgos ir ištvermės treniruotes ( tam, kad optimizuoti riebalų deginimą), tuo pakeičiant kūno raumenų ir riebalų santykį, bei pasiekti puikią fizinę formą, dėl kurios taip sunkiai ir nuosekliai treniravotės!

Sėkmės kontrolė.
Treniruočių dienotvarkė.

Sekančiuose skyriuose apžvelgsime visų treniruočių ( Jėgos ir Kardio treniruočių ) specifiką.
Tam, kad įvertinti Jūsų progresą ir sustiprinti motyvaciją geriausiu įmanomu būdu, Jums reikės pasinaudoti toliau aprašytomis motyvacijos skatinimo rekomendacijomis.

Pasisverkite!
Prieš pradedant 4 savaičių „BFF“ programą, būtinai pasisverkite ir užsirašykite duomenis. Sverkites kiekvienos treniruočių savaitės pabaigoje ir užsirašykite į dienoraštį. Nesiverkite kasdieną. Užteks vieno karto per savaitę.

Nusifotografuokite!
Geriausiai pamatyti savo progresą ir įvertinti fizinius pasikeitimus yra fotografijoje. Prieš pradedant programą, skirkite truputėlį laiko ir nusifotografuokite. Pasinaudoti paprastu fotoaparatu nesudarys didelių išlaidų. Nusifotografuokite visu ūgiu, su glaudėmis. Galite nufotografuoti ir atskiras raumenų grupes – taip dar aiškiau galėsite sekti rezultatus. Pasidarykite vieną nuotrauką ir įklijuokite į dienoraštyje esančią kairėje pusėje, nuotraukoms skirtą vietą. Galite pasidaryti ir kitas nuotraukas, bei pakabinti jas namuose, ant šaldytuvo ar kitose, gerai matomose vietose. Šios nuotraukos Jums rodys nesumeluotą tiesą ir garantuotai padės Jums įveikti pasipriešinimą visas 4 programos savaites. Leiskite šioms nuotraukoms įrodyti Jūsų 4 savaičių pasiekimus. Po 4 savaičių programos nusifotografuokite vėl ir taip galėsite palyginti bei optimaliai įvertinti savo pasiekimus.

Treniruočių planas.

1 savaitė
1. Jėgos treniruotė 1
2. Kardio treniruotė 1 ( 20 min. žemo intensyvumo arba 13 min. didelio intensyvumo )
3. Jėgos treniruotė 2
4. Kardio treniruotė 2 ( 20 min. žemo intensyvumo arba 13 min. didelio intensyvumo )
5. Jėgos treniruotė 3
6. Kardio treniruotė 3 ( 20 min. žemo intensyvumo arba 13 min. didelio intensyvumo )
7. Poilsio diena!

2 savaitė
1. Jėgos treniruotė 1
2. Kardio treniruotė 1 ( 25 min. žemo intensyvumo arba 13 min. didelio intensyvumo )
3. Jėgos treniruotė 2
4. Kardio treniruotė 2 ( 25 min. žemo intensyvumo arba 13 min. didelio intensyvumo )
5. Jėgos treniruotė 3
6. Kardio treniruotė 3 ( 25 min. žemo intensyvumo arba 13 min. didelio intensyvumo )
7. Poilsio diena!

3 savaitė
1. Jėgos treniruotė 1
2. Kardio treniruotė 1 ( 30 min. žemo intensyvumo arba 13 min. didelio intensyvumo )
3. Jėgos treniruotė 2
4. Kardio treniruotė 2 ( 30 min. žemo intensyvumo arba 13 min. didelio intensyvumo )
5. Jėgos treniruotė 3
6. Kardio treniruotė 3 ( 30 min. žemo intensyvumo arba 13 min. didelio intensyvumo )
7. Poilsio diena!( arba 13 min. didelio intensyvumo kardio treniruote )

4 savaitė
1. Jėgos treniruotė 1
2. Kardio treniruotė 1 ( 35 min. žemo intensyvumo arba 13 min. didelio intensyvumo )
3. Jėgos treniruotė 2
4. Kardio treniruotė 2 ( 35 min. žemo intensyvumo arba 13 min. didelio intensyvumo )
5. Jėgos treniruotė 3
6. Kardio treniruotė 3 ( 35 min. žemo intensyvumo arba 13 min. didelio intensyvumo )
7. Poilsio diena!( arba 13 min. didelio intensyvumo kardio treniruote )

Derinys: Lipodex + sumažinto kalorijų suvartojimo mitybos programa + efektyvios sunkios jėgos bei ištvermės treniruotės ( riebalų deginimo optimizavimui ) gali padėti pakeisti Jūsų kūną ir pasiekti tai, apie ką Jūs galvojote ilgą laiką!

Išryškėję pilvo raumenys!
Raumenų atsiskyrimas!
Optimizuota termogenezė!
Daugiau jėgos, daugiau energijos!
Didelis treniruotės intensyvumas!

[]