+370 676 23 335
info@all-starssport.lt

Upės g. 5, LT-09308 Vilnius
(šalia VCUP, iš Nėries pusės. Įėjimas iš kiemo pusės, I aukštas.)

I-V 🟢🟢🟢🟢🟢🔴🔴  1000 – 1700

Apie All Stars sportininkę Renatą Ticháčkovą
Tekstas: Barbora Benesova

«Jei kas nors mato Renatą, mano, kad: “O, kaip gerai, ji turbūt natūraliai liekna ir graži, ilgos kojos – ką ir bepridėsi.» Tačiau viskas nėra taip paprasta. Sutikau Renatą Čekijos fitneso čempionate. Puiki mergina, tačiau turinti šiek tiek platesnius klubus. Jos probleminė sritis aiškiai buvo jos klubai ir sėdmenys ( šiek tiek didesni nei kitų dalyvių!). Niekas tada negalėjo įsivaizduoti, kad Renata kada nors galėtų laimėti Čekijos čempionate.

Mūsų profesionalus bendradarbiavimas apėmė viską: nuo veiksmingo treniruočių plano iki maisto papildu programos, kuri buvo suderinta su sportine veikla. Keletą metų Renata kruopščiai laikėsi treniruočių ir mitybos bei papildų vartojimo planų. Renatai buvo atlyginta už jos darbštumą, kai ji tapo geriausia kūno fitneso sportininke Čekijos Respublikoje, 2008 m. ir 2009 m. Ištvermės treniruotės yra pagrindinės ir ypač svarbios Renatai! Ji Gal ji atliko žymiai daugiau kardio treniruočių nei tai būtų įprastai, bet dėl jos „probleminės zonos“ pavertimo lengva ir žavia, būtent to tiesiog ir reikėjo.

Renata treniravosi pagal specialią treniruočių programą. Jos tikslas buvo sėkmingas dalyvavimas Čekijos čempionate ir tada gal net kvalifikacija į Europos čempionatą. Renatos tikslas buvo net labiau sėkmingas, nei ji galvojo: pergalingas kūno fitneso klasės Čekijos čempionatas 2009 m ir septintoji vieta 2009 m IFBB/EBFF Europos čempionate.
Toliau pateikiama Renatos ištvermės treniruočių dietos etapo metu apžvalga.

1 mėnuo : SAUSIS
2 kartus per dieną jėgos treniruotė + 2 kartus x 30 min dviratis arba laiptinis treniruoklis.

2 mėnuo: VASARIS
Po kiekvienos jėgos treniruotės – 45 min ištvermės treniruotė. Šį kartą bėgimo takelis, tiesiog greitas ėjimas su nedideliu nuolydžiu. Iš viso 1,5 vval ištvermės treniruočių per dieną.

3 mėnuo: KOVAS
Šis mėnuo Renatai buvo emociškai varginantis. Nes dabar prasidėjo įtampa: „man nepasiseks…“ Taigi, šis neigiamas etapas mums abiems buvo blogiausias. Jos treniruotes sudarė 1 valanda rytinio sporto – greitas ėjimas lauke, kas pagerino medžiagų apykaitą ir psichinį požiūrį į sportavimą. Treniruotės vien tik treniruoklių salėje yra šiek tiek nuobodžios. Ji darė 2 kartus, po 30-45 min ištvermės treniruotes po jėgos treniruotės ( laiptinis arba elipsinis treniruoklis ) ir papildomai buvo greitas ėjimas lauke, kas sudarė per dieną iš viso apie 2,5 val.

4 mėnuo: BALANDIS
Jos geriausias mėnuo, nes ji buvo jau beveik formoje. Dabar ji jau nebedarė tokių intensyvių kardio treniruočių. Tai buvo tik 30 min greitas ėjimas arba laiptinis treniruoklis iš karto po jėgos treniruotės. Iš viso – 1 val per dieną. Jos pati geriausia forma dietos pabaigoje buvo FIBO paroda 2009m Esene. Ji buvo fotografuojama, apsupta gerbėjų ir nusipelnė pagyrimų už puikią savo formą.

[]