+370 676 23 335
info@all-starssport.lt

Upės g. 5, LT-09308 Vilnius
(šalia VCUP, iš Nėries pusės. Įėjimas iš kiemo pusės, I aukštas.)

I-V 🟢🟢🟢🟢🟢🔴🔴  1000 – 1700

Tyrimai parodė, kad jis palaiko imuninį atsaką į bakterijas, virusus ir navikines ląsteles; skatina žaizdų gijimą ir kepenų regeneraciją; sukelia augimo hormonų išsiskyrimą; laikomas labai svarbus optimaliam raumenų augimą ir audinių regeneracijai.

L-norvalinas tai amino rūgšties L-valino analogas. Tyrimai rodo, kad L-norvalinas tai stiprus arginazės veiklos inhibitorius dėl jo struktūrinio panašumo į ornitiną, kuris reguliuoja grįžtamąjį arginazės veiklos ryšį. Kai slopinama arginazė, azoto oksidas nepertraukiamai gaminamas dideliu greičiu į NOS ir tinkamą L-argininą. L-argininas tai veiksnys NOS gamybos apribojimui, todėl slopinamas arginazės fermentas efektyviai padidina azoto oksido gamybą net 60%.

Bendroji dozė: 100-200 mg


L- norvalinas yra tirpi vandenyje amino rūgštis. Jis vertinamas dėl gebėjimo apriboti arginazės poveikį organizme. Kodėl tai taip gyvybiškai svarbu, ypač bet kokiam vyrui virš 30 metų amžiaus?
Arginazė yra blogas fermentas. Jo darbas yra apriboti organizmo gebėjimą efektyviai naudoti azoto oksidą.
Azoto rūgštis yra svarbi, nes ji padeda jums išlaikyti atletišką formą. Kai azoto oksidas nėra tinkamai panaudojamas, kenčia veikla ir jūs žymiai greičiau pavargstate.

L-norvalinas apriboja arginazės galią , skatina arginino gamybą , t.y.medžiagos, kurią organizmas naudoja , kad sukurti reikalingas medžiagas azoto rūgšties gamybai. Todėl L- norvalinas padės pasiekti efektą.

Be to, L- norvalinas taip pat skatina ir saugo sklandžią bei veiksmingą kraujotaką. Tai ne tik padės užtikrinti, kad jūs turėsite energijos tam, ką reikia padaryti salėje, ji taip pat padės užtikrinti, kad jūs būsite patenkinti ir savo veikla miegamajame. L- norvalinas padeda padidinti azoto rūgšties kiekį organizme. Azoto rūgštis taip pat padeda arterijoms, kurios skatina sklandų ir lengvą kraujo tekėjimą visame kūne, atsipalaiduoti. Be azoto rūgšties, kurios gamyba su amžiumi organizme mažėja, yra beveik neįmanoma erekcija. Štai kodėl L- norvalinas gali būti toks svarbus vyrams virš 30 metų.

http://pharmacycode.com/L-Norvaline,_5-%5B%28aminoiminomethyl%29amino%5D-.html
L-Norvaline
1. Hrabak A, Bajor T, Temesi A. Computer-aided comparison of the inhibition of arginase and nitric oxide synthase….. ir t.t. (check original)

[]