+370 676 23 335
info@all-starssport.lt

Upės g. 5, LT-09308 Vilnius
(šalia VCUP, iš Nėries pusės. Įėjimas iš kiemo pusės, I aukštas.)

I-V 🟢🟢🟢🟢🟢🔴🔴  1000 – 1700

Vokietijos gamintojo ALL STARS kompaniją Lietuvoje atstovaujame jau nuo 2000 metų. Šiuos produktus pasirinkome dėl jų išskirtinai aukštos kokybės ir itin puikaus skonio.

ALL STARS prekės ženklas reiškia PREMIUM QUALITY.  ALL STARS yra vienas novatoriškiausių papildų gamintojų visame pasaulyje daugiau nei 50 metų.
ALL STARS – tai mitybos papildai įvairių sporto šakų sportininkams ir aktyviai gyvenantiems žmonėms, gaminami VOKIETIJOJE iš vietinių ir importuotų žaliavų. Puiki kokybė ir išrankus asortimentas, sukurtas mokslinio kompanijos padalinio, suteikė jai šlovę tiek profesionalių sportininkų, tiek mėgėjiškai sportuojančiųjų tarpe.

Kiekvienais metais kompanija produktų tyrimui ir tobulinimui skiria daug lėšų. Mokslininkų, maisto produktų chemikų, sporto medikų ir sportininkų glaudus bendradarbiavimas nuolat vyksta tiriant ir vystant produkciją. Produktų gamyba kontroliuojama prisiekusių nepriklausomų ekspertų.

ALL STARS maisto papildų gamintojai dalyvauja antidopingo programoje ir yra įvedę papildomą produktų kontrolės sistemą. ALL STARS maisto papildai tiriami ir sertifikuojami Vokietijos dopingo prevencijos centre ZEPRADO ( Kiolnas ), kad produktus, be dopingo pavojaus, galėtų naudoti sportininkai besiruošiantys Olimpinėms žaidynėms, bei kitiems atsakingiems startams. Šis centras patvirtino, kad ALL STARS maisto papildų asortimente nėra produktų ar kokios nors rūšies sudėtinių dalių, naudojamų šiems papildams pagaminti, kurie būtų įrašyti į oficialų Tarptautinio Olimpinio Komiteto ( IOC ) sąrašą, kaip uždraustos medžiagos. Priaugti raumens masės nepriaugant riebalų, numesti svorio, bendrai fiziškai sustiprėti, pagražinti savo figūrą – pagrindiniai fitneso ir kultūrizmo sportininkų tikslai. Padidinti jėgos rodiklius, ištvermę, greitį, pasiruošti atsakingiems startams, palaikyti puikią sportinę formą – turbūt visų sporto šakų sportininkų tikslai. Efektyvūs maisto papildai ir maisto produktai sportininkų mitybai šiandien turi didelę reikšmę.

ALL STARS – už efektyvius maisto papildus ir produktus. Produktams naudojamos tik aukštos kokybės žaliavos. Visas ALL STARS produktų asortimentas patikrintas moksliškai ir pilnai atitinka Vokietijos ir Europos maisto įstatymų reikalavimus. Jūs galite būti tikri, kad visada gausite aukštos kokybės produktą, kuris Jums atsipirks su kaupu ir kurį nesigailėsite nusipirkę.

ALL STARS tyrimų grupė – tai puikios reputacijos dietologai, maisto produktų chemikai ir mitybos specialistai. Įmonės užduotis ir motyvas – tyrinėti pasaulyje naujus efektyvius derinius ir substancijas, juos pritaikyti produktų sportui gamyboje.

Bendradarbiaujama su amerikiečių mokslininkais ir papildų gamintojais sekant pasaulines šios srities aktualijas ir visada išliekant savo srities mokslo viršūnėje. Pagrindinis privalumas – tai tikslingas ALL STARS produktų tyrimas ir vystymas, kuris Jums, kaip klientams, turi tiesioginę naudą.

Maisto papildai ir produktai sportuojantiems padeda subalansuoti aukštą mitybos medžiagų poreikį, nes neįmanoma gauti visų maistinių medžiagų maisto produktų pavidalu. Šią problemą žino daugelis, todėl yra pasitikima aukštos kokybės papildais. Mitybos mokslininkai ir papildų gamintojai atranda vis naujus produktų gamybos metodus. Kokybė, o ypač biologinė koncentratų vertė šiandiena yra daug aukštesnė nei prieš keletą metų.

Ilgamečiai mūsų klientai – sporto organizacijos, sporto klubai, aukšto meistriškumo sportininkai, sportininkai mėgėjai ir kiti pirkėjai taip pat jau įvertino ALL STARS maisto papildų kokybę.

Atstovaujame žinomo Portugalijos gamintojo Eco Nutraceuticos – GOLD NUTRITION maisto papildais, skirtais specifiniams poreikiams, su vitaminais, augaliniais ekstraktais.

Prekiaujame Vokietojos ortomolekulinės medicinos pradininkų  – ORTHOMOL produkcija – subalansuotais mikroelementų deriniais, suformuluotais įvairioms taikymo sritims.

ALL STARS, GOLD NUTRITION ir ORTHOMOL produktus gali vartoti įvairių sporto šakų atletai, dalyvaujantys varžybose, be pavojaus gauti teigiamą atsakymą atlikus dopingo testą.

Visi mūsų atstovaujami gamintojai siekia užtikrinti  produktų saugumą, todėl taiko ir laikosi aukščiausių gamybos standartų , yra atitinkamai sertifikuoti.

  • Mes ne tik tiesiog prekiaujame maisto papildais ir maisto produktais sportuojančių žmonių mitybai.
  • Esame kūno kultūros specialistai, asmeniniai treneriai, aktyvūs sveiko gyvenimo būdo šalininkai.
  • Nuolat stengiamės mokytis ir keliame savo kvalifikaciją sporto, mitybos ir papildų vartojimo srityse.
  • Dalyvaujame seminaruose, bendraujame ir konsultuojamės su sporto mokslininkais, sporto medikais, įvairių sporto šakų treneriais, kineziterapeutais įvairiais klausimais susijusiais su žmonių sveikata, savijauta, sveika mityba.
  • Stengiamės, pagal galimybes, suteikti kiekvienam pirkėjui būtinas rekomendacijas, konsultuojame produktų pasirinkimo, treniruočių,  mitybos klausimais, atsižvelgdami į individualias savybes ir norimus pasiekti rezultatus.

Mūsų, kaip mokytojų, tikslas – ugdyti žmonių sveikatingumą, sąmoningumą, mokyti saugoti sveikatą.
BŪKITE SVEIKI, STIPRŪS IR GRAŽŪS!

Pagarbiai,
Jolanta Dubikaltytė
Direktorė

[]