Upės g. 5, LT-09308 Vilnius
(šalia VCUP, iš Nėries pusės. Įėjimas iš kiemo pusės, I aukštas.)

I-V 🟢🟢🟢🟢🟢🔴🔴  1000 – 1700

Rinkoje atsirado kreatino produktai su aukštos molekulinės masės angliavandeniais, kaip pernešėjais, ir sukėlė daug diskusijų tarp kultūrizmo ir jėgos sporto šakų atstovų. Kodėl ir ar angliavandenių pernešimo sistema iš dekstrozės yra pakankamai aukšto lygio. Toliau detaliai analizuojami, jau nustatyti, kreatino produktų efektyvumo faktoriai.

I. MAKSIMALUS INSULINO POVEIKIS

Insulinas nėra be priežasties vadinamas stipriausiu anaboliniu hormonu. Jau keletą metų insuliną vartoja kultūristai ir kiti jėgos sporto šakų sportininkai tam, kad padidintų jėgą ir raumens masę. Insulinas sustiprina kreatino poveikį – tai jau mokslininkai įrodė. Efektyvūs kreatino produktai turi aktyvuoti visus galimus stimuliavimo mechanizmus – kad priversti patį organizmą gaminti insuliną. Pernešimo hormonas insulinas iššaukia raumenų aprūpininmą jėga, keliomis amino rūgštimis ir angliavandeniais, kitomis substancijomis, kaip pavyzdžiui, raumens ląstelės aprūpinimą kreatino monohidratu. Kaip paprasčiausias ir labiausiai efektyvus būdas aktyvuoti insulino gamybą organizme – tai suvartoti angliavandenių.

II. TINKAMI ANGLIAVANDENIAI

1. Mažos molekulinės masės angliavandeniai.

D-gliukozės monohidratas ir maltobiozė yra klasifikuojami kaip mažos molekulinės masės angliavandeniai. Kreatino produktų, su išskirtinai šiais angliavandeniais, pardavėjai, tvirtina, kad kreatino produktų su mažos molekulinės masės angliavandeniais poveikis yra mažesnis ir insulino gamyba žymiai mažesnė. Šį teiginį mokslininkai paneigė, kaip nevisiškai teisingą. Faktas yra : kad skirtingi angliavandeniai, turi skirtingo stiprumo poveikį cukraus kiekiui kraujyje. Šios skirtingo lygio cukraus kiekio kraujyje reakcijos susidaro dėl tų pačių angliavandenių kokybės. Šiame susijungime atsiranda vadinamasis glikeminis indeksas. Cukraus kiekio kraujyje kilimas yra išmatuojamas suvartojus skirtingų rūšių angliavandenių. Ilgų grandinėlių angliavandeniai iššaukia mažesnę glikeminę reakciją negu gryna gliukozė (žemos molekulinės masės angliavandeniai ). Insulino kiekis priklauso nuo cukraus kiekio kraujyje didėjimo, todėl tampa aišku, kad cukraus kiekis daro įtaką insulino kiekiui. Paprastai kalbant: kuo
aukštesnis glikeminis angliavandenių indeksas, tuo organizmas daugiau pagamina insulino. Į tai buvo atsižvelgta kuriant naują ZELL TECH GS. Angliavandeniai : D – gliukozės monohidratas ir Maltobiozė turi aukštą glikeminę vertę ir maksimaliai stimuliuoja insulino gamybą organizme.

2. Didelės molekulinės masės angliavandeniai.

Kukurūzų krakmolas yra priskiriamas didelės molekulinės masės angliavandeniams. Jam susijungus su vandeniu, susidaro hipotoninis tirpalas, ir, rezultatai parodo, kaip vanduo ir kitos substancijos, gali prasiskverbti pro ląstelės membraną. Šis pernešėjas ląstelės membraną praeina daug paprasčiau ir greičiau. Didelės molekulinės masės kukurūzų krakmolas, naudojamas ZELL TECH GS, garantuoja, kad kreatinas greičiau praeina virškinimo traktą ir patenka į raumens ląstelę. Skirtingai, negu kai pernešėjas yra gryna dekstrozė, su kuria kreatinas ilgiau užsilaiko skrandyje. Naujausiame ZELL TECH GS angliavandenių formulę ULTRA CARB sudaro abu :
mažos molekulinės masės angliavandeniai – maksimaliai insulino gamybai ir – didelės molekulinės masės angliavandeniai – kukurūzų krakmolas – pagreitintam kreatino pernešimui.

III. OPTIMALUS ANGLIAVANDENIŲ KIEKIS

Moksliniai tyrimai bei kultūristų ir jėgos sporto šakų atstovų patirtis parodė, kad vartojant maksimaliai 40 g įvairių angliavandenių, pavojus, kad padaugės riebalinių atsargų yra labai mažas. Didesnis angliavandenių kiekis, suvartojamas tuo pačiu metu, gali lengvai atsidėti į atsargas. Svarbus aspektas, į kurį buvo atsižvelgta kuriant ZELL TECH GS, tai skirtingai nei pagrindiniuose kreatino produktuose su aukštamolekuliniais angliavandeniais, kurių pernešimo sistema yra iki 70 g angliavandenių porcijoje, čia pateikiama tik 32 g angliavandenių porcijoje.

IV. INSULINO AKTYVATORIUS

Mūsų amžiuje buvo padaryta pažanga, kai buvo atrasta, kad amino rūgštis 4 – hidroksiizoleucinas yra natūralus insulino stimuliatorius. Moksliniai darbai įrodė, kad gliukozės ir 4 – hidroksiizoleucino derinys aiškiai padidina insulino gamybą organizme. Kiti darbai įrodė, kad 4 – hidroksiizoleucinas sumažina angliavandenių virtimą riebalais, padidindamas ląstelių jautrumą insulinui. Naujame ZELL TECH GS yra 25 g 4 – hidroksiizoleucino 1 porcijoje, maksimaliam insulino gamybos stimuliavimui, ir tuo pačiu metu palaikančio minimalų riebalų kaupimą.

Krepšelis
[]